Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Túl nagy kisajkak? Hol érdemes...

Túl nagy kisajkak? Hol érdemes plasztikáztatni Magyarországon? Ilyen csak magán úton lehetséges vagy van rá támogatás?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 20:06
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
62%

30: és szerinted nem pont ilyen minden második nőnek...? Sőt....

Igen ritka az, akinek nem lóg ki....

2022. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
1. Honnan tudod, hogy nekem mennyire lóg? 🤔 Lehet ha látnád azt mondanád, hogy oké, ez tényleg érthető azért....
2022. szept. 13. 15:54
 33/46 anonim ***** válasza:
70%

Hát akkor vágasd le...

Aztán majd kiírod a kérdést, hogy miért érzéketlen és semmit nem érzel az előjáték során...

2022. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
🤣 Na jó, úgy látom ezt jobb elengedni, te meg nézd meg az anatómiát jobban...
2022. szept. 13. 16:13
 35/46 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, ott is vannak idegvégződések. Nőként írom ezt és nekem sem babapuncim van. Viszont eddig senki sem panaszkodott rá. Évekkel ezelőtt én is meg akartam műttetni aztán rájöttem hogy nem kell. Senki sem szólt le érte, sőt eddig minden barátomnak tetszett. Ne aggódj, az igazi férfiak ezen nem problémáznak.
2022. szept. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
94%

35. Pont erre celoztam az előbb.

Tele van idegvégződésekkel, ha levágatja a nagyrészét a szexualis elete sínyli meg.

2022. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
25%
Ha a pasid azert szeret beled mert ilyenek a kisajkaid, akkor is megmutetned ?
2022. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
37, van párom, de ne azért szeressen már nem azért...
2022. szept. 14. 11:44
 39/46 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kicsit tulreagalod. Tényleg inkább pszichológust ajanlok en is, de azt sem masert, amit már az előzőek is mondtak, hogy teljesen tonkreteheti a terulet idegvegzodeseit, es ezzel senki se fog se akkor, se utolag foglalkozni. Annyit meg nem hiszem hogy meger. Foleg h olyat is lehet olvasni, akinek a csiklojara is hatassal volt egy ilyen mutet.
2022. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Moric15 válasza:
74%

Egy jó pszichológus csodákra képes még a kisajakkissebítésben is. Mert ahogyan a régi mondás is tarja: Nem olyan az, csak olyannak látszik!

Fogadd el, amit sokan nagyon is jó szándékkal tanácsoltak: kérd szakember segítségér a testképproblémád megoldására. Mert ráadásul - már bocsáss meg! - ez nem is olyan, amit bárki bármikor láthat (pl. egy bibírcsók az orrod hegyén).

2022. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!