Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mitől van egyes sztároknak...

Mitől van egyes sztároknak felpuffadva az arca plasztikai beavatkozás után?

Figyelt kérdés

Nyilván nem minden sztárnál, van akinél gyógyszerek okozzák vagy alkohol.


De vannak sztárok akiknél tudni lehet vagy sejtik, hogy rendszeresen plasztikáztat, mint pl. Nicole Kidman, Madonna, Courtney Cox, újabban Tom Cruise.


És csak találgatják, hogy túl sok botox, vagy frissen plasztikáztatott és nem ment le.


Nekem sose volt, én így nem tudom.


Viszont hétköznapi emberek is szoktak, ismerek én is ilyet, nem látszik rajta semmi, és dicséri milyen jó dolog, bánja nem vágott bele korábban.


Ha olyan jó dolog, kérdezem, mitől van az, hogy egyes sztároknak fel van puffadva tőle az arca?


(Majdnem mint valami rágcsálónak, akinek tele van a pofazacskója. Elnézést a hasonlatért, kb. ez jut eszembe róluk).


Mi az oka?


Azt is hallottam közvetlen a beavatkozás után ez természetes, és idő míg ''leapad''.


És ha tudják fel lesz puffadva tőle egy időre, miért jelennek így meg?


Nicole Kidman


[link]


Madonna


[link]


Courtney Cox


[link]



Tom Cruise



[link]



2023. ápr. 30. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A filler az amit látsz nagyrészt.

A természetes zsírréteg amitől fiatalos arca van valakinek, máshogy viselkedik mint a töltőanyag.


Ezek a sztárok egyrészt gazdagok, és vannak orvosok akik nem mondanak nemet nekik (lásd Paltrow, aki inkább infúziókat köttet be, mintsem hogy egyen), és másrészt mindig kergeti őket a paparazzi, az összes média árgus szemmel figyeli minden milliméterüket.


Mondjuk az alkohol-drog kombó is ott van, Madonna tudottan drogozik, olyan titktok videókat láttam róla, hogy ezt már tagadni se lehet.

De a többiek esetén se lepne meg...


Étkezési zavaroktól fel tud az ember puffadni, és Hollywood híres ezekről.

A bulémia tipikus testi tünete a mókus arc, felpüffedt pofazacskók.

2023. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szalbehuzas!! Pdo
2023. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!