Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha a hialuronsavas arcfeltölté...

Ha a hialuronsavas arcfeltöltésnél az egyik oldalt nem jól csinálta meg, akkor van általában korrekció vagy fizethetek új feltöltést?

Figyelt kérdés

A szerződést ide se adták csak Ipadon mutatták hogy írjam alá mint a postások vagy futárok azon a kisgépen.

Aesthetica

Az egyik oldalt máshova injekciózott ezért máshova töltődött az egész és nem hogy lifting hatása lenne ha még jobban ráncolodik a bőröm a szám-orr mellett



2023. máj. 9. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Vincente Rodrigo toltotte asszimetrikusan. Hiaba korrigalta,mindig ugy csinalta,h mennem kelljen. Persze a ml-eket en fizettem.

Elegem lett.

2023. máj. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyik oldalt nekem jobban felcsúszott az arccsontra, ott van is lifting hatás, a másik oldalt kb a szem alatt van csak a hialuron igy nincs lifting hatás szinte, de még lefelé is nyomja az arcbőrt az orr felé, ezzel mélyítva a ráncot.

Szerencsére nem szembetűnő az asszimetria ugyan, meg kezelés alatt már láttam hogy azt korrigálja kéznyomkodással a másik oldalt ahol jó lett, nem nyomkodta az arcom kézzel.

Tehát véletlen volt és azonnal próbálta volna korrigálni, de ezt nem közölte, de utólag leesett hogy már azonnal látta hogy mellészúrt.

2023. máj. 9. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!