Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerülne ha az egész...

Mennyibe kerülne ha az egész testemen akarok zsírleszívást?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

#10-es vagyok.


Mármint 8-9 régióval. Szóval szerintem 2 millió + lehet.

2023. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

"179 cm, 130 kg, férfi"


Hidd el, sokkal jobban jársz ha a hagyományos utat választod: kevés szénhidrát és rendszeres mozgás (lehetőleg ne futással kezdj, hanem pl. bringa az izületek miatt).

Ezek a műtétek nagyon megterhelik a szerveztet. Műtét után hónapokig szenvednek. A legyengült immunrendszer miatt egy halom fertőzést összeszednek a páciensek. Az életmód váltás elmaradása miatt pedig 1 év múlva ugyan ott tartanak, mint műtét előtt.

2023. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Jómagam 180 magas férfi vagyok, 137 kilónál kezdtem fogyózásba, amikor már a lépcsőzés is nehezemre esett kissé. Az egészségesebb, kellemesebb módot választottam, a lassú fogyást. 1,5 éve kezdtem, jelenleg 107 kiló vagyok. 👌😀 Három számmal kisebb ruhákat hordok, immár látványos a fogyás, főként azok számára, akik rég nem találkoztak velem. A pocakom komolyan lement, de a tokám, fenekem, karom is fogyott. Nagyjából 115 kiló körül kezdtem komolyan élvezni a mozgást, sportolást. Azóta naponta kerékpározom. 2 kilométerre (oda-vissza ~4) van a Lidl, Mega Tesco lakásunktól. Vásárlást direkt úgy szerveztem, hogy csak 1-1 dolgot veszek, hogy szinte minden nap menni keljen. Ez okot adott, rávegyem magam a tekerésre. Idővel jött az élvezet, azóta pusztán a mozgásélményért is elmegyek bicajozni. Mára 10-20 kilométereket tekerek, mint régen elhízás előtt. Zuglóban lakunk, de a belvárosba is betekerek, ha van valami dolgom, amihez sportosan öltözve elég menni.

A tornát első fogyós naptól végzem. Lustaság, rossz hangulatú napok, időhiány miatt néha kihagytam, de nagy általánosságban rávettem/ráveszem magam. Cukorbeteg lettem kb. 10 éve. A mostani diabetológus orvosom nagyon ösztönző fazon. (vezető sportorvos (is) az egyik olimpiai szervezetnél) Tanácsára nem elég 10-20-30 perc mozgás, mivel akkor mg nem szabadulnak fel a boldogsághormonok, legalább 60 perc kell, de ő alapból 90 perc mozgást javasol. Bemelegítés, nyújtás, lassú kezdés, erősebb, lassú levezető mozgás, közben pihenés, nyújtás. Neten számtalan tornavideó elérhető. Mindenki megtalálja a neki megfelelőt, tetszőt. Még duci torna is van, nekem többek közt Béres Alexandra tornái jöttek be, de másokat is használok. Sőt, idővel megy magától megszokásból. Régen sportoltam (kézilabda, sportlövészet, judo, súlyemelés, tenisz, aikido), visszajönnek, felidéződnek a technikák, szokások, trükkük.


Zsírleszívás és hasonlók eszembe sem jutottak! Hozzátenném, az nem ér semmit életmódváltás nélkül, hiszen visszajönnek a kilók.

2023. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A fej-átültetés olcsóbb 🤭 A gyomor-szűkítő/rezekció műtét mégolcsóbb. Köttesd el a beleidet, talán akkor nem fogsz annyit zabbálni!
2023. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!