Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek lesz szükségem...

Szerintetek lesz szükségem arc beavatkozásokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, biztos vagyok benne, hogy ez nem a legjobb kategória a kérdésemhez, de szerintem egyik sem az itt.


21 éves vagyok és transz lány, aki nem rég kezdte a hormonterápiát, ebből adódóan vannak még férfias arcvonásaim. Szerintem nekem a szemöldökcsontomat, homlokomat, állam, állkapcsomat és orromat meg kell műtetnem.


Szerintetek nagyon férfias az arcom? Ha igen mi teszi azzá?


Privátban küldenék nektek képeket az arcomról, hogy meg tudjátok ítélni.


Már próbálkoztam a plasztika kategóriában, de ott csak 4 választ kaptam és abból három anélkül mondta, hogy nem kellenek nekem beavatkozások, hogy látott egy képet rólam.


És feltételzem mind nők lehetettek és saját tapasztalatból tudom, hogy a nők sokkal többször mondanak kegyes hazugságokat mint a férfiak.


Ezért is tettem ebbe a kategóriába. Heteróba azért nem tettem, mert a heteró férfiaktól tartok.


Aki erre időt szán, annak nagyon hálás lennék.


Előre is köszönöm szépen!


dec. 31. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy életed végéig szedheted majd a gyógyszereket is,de hajrá,egyszerűbb hülyének lenni a mai kifordult világban.Csinálsz,amit akarsz.
dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Csak elkeseredett emberek vagytok, akik az elekeseredettségüket máson töltik ki. Szánalmas az egész, ha nem vennétek észre.


Én ez miatt miért lennék elmebeteg? Nem értem mit ártottam nektek.

dec. 31. 18:07
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Ok,akkor tegyük fel,hogy egyetértek a torz felfogásoddal és igent mondok a vagdalkozásodra!Honnan lesz rá pénzed?Hm?Nem hiszem,hogy a mekis diákmunkából rakod össze.21 évesen már lényegesen több eszem volt,nyilván anyuciapuci alád tesz mindent,azt unalmadban már nem tudod,hogy mit kezdj magaddal.
dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Kérdezö: a legegyszerübb, ha egy plasztikai sebészt kérdezel meg, de általában ilyen fiatalon nem valószínü, hogy komolyabb arcplasztikára szükség lehetne.

De ha gondolod, küldhetsz képet nekem is.

dec. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is plasztikai sebésszel kellene konzultálj majd, ha eltelt valamennyi idő a terápia óta, mert azalatt még változhat az arcod. Küldhetsz képet nekem is.
dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem küldhető képet. Kedves és udvarias vagyok, de nem fogom jófejségből azt mondani, hogy tökéletes vagy, ha nem vagy az; viszont beléd rúgni sem fogok.
dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is küldheted, szeretek ilyesmivel foglalkozni de ezt végső soron majd a sebész tudja megmondani.

A hormonoktol is fog nőiesedni az arc

dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is küldhetsz képet, de így látatlanban annyit tudok mondani, hogy egyrészt ha most kezdted a hormonterápiát, akkor ezt még korai megítélni, még sokat nőiesedhet az arcod is bármiféle beavatkozás nélkül. Persze az arcformád meg a csontok nem változnak, de a vonásaid lehetnek lágyabbak, amitől máris kevésbé lesz férfias az összkép. Másrészt pedig nagyon szép nők közül is van akinek vannak maszkulin vonásaik (pl. széles, szögletesebb állkapocs) és az összkép mégis nőies és gyönyörű. Szóval nem baj, ha neked is van ilyen, nem feltétlenül kell plasztikai műtét. Ha később is azt érzed, hogy nem vagy elégedett az arcoddal, akkor is először érdemes lenne olyanban gondolkodni, ami nem olyan nagy beavatkozás és mégis sokat javít az összképen.
dec. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
78%
Szerintem ne törődj azokkal akik csak rosszindulatú véleménnyel vannak rólad. Én is megnézhetem az arcodat, ha úgy gondolod.
dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mert képet azt nem látok. Hetero férfi vagyok, de ahol tudok segítek.
dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!