Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek lesz szükségem...

Szerintetek lesz szükségem arc beavatkozásokra?

Figyelt kérdés

Sziasztok, biztos vagyok benne, hogy ez nem a legjobb kategória a kérdésemhez, de szerintem egyik sem az itt.


21 éves vagyok és transz lány, aki nem rég kezdte a hormonterápiát, ebből adódóan vannak még férfias arcvonásaim. Szerintem nekem a szemöldökcsontomat, homlokomat, állam, állkapcsomat és orromat meg kell műtetnem.


Szerintetek nagyon férfias az arcom? Ha igen mi teszi azzá?


Privátban küldenék nektek képeket az arcomról, hogy meg tudjátok ítélni.


Már próbálkoztam a plasztika kategóriában, de ott csak 4 választ kaptam és abból három anélkül mondta, hogy nem kellenek nekem beavatkozások, hogy látott egy képet rólam.


És feltételzem mind nők lehetettek és saját tapasztalatból tudom, hogy a nők sokkal többször mondanak kegyes hazugságokat mint a férfiak.


Ezért is tettem ebbe a kategóriába. Heteróba azért nem tettem, mert a heteró férfiaktól tartok.


Aki erre időt szán, annak nagyon hálás lennék.


Előre is köszönöm szépen!


dec. 31. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet, szívesen mondok véleményt.
jan. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Ha gondolod, akkor küldhetsz képet nekem is. A barátaim szerint néha túl őszinte vagyok, szóval nem kell aggódnod, hogy nem mondok igazat.😅
jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is elküldheted, nem fogok köntörfalazni.
jan. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak te vagy a beteg elkeseredett búzás.

Nehogy már az egész világ hibás legyen mert te és a hasonlók betegek és defektesek vagytok.

SZégyeld el magad inkább.

jan. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nocsak kibeszél:-D Ennyire elkeseredett vagy? Sajnálom, hogy annyira elégedetlen vagy az életeddel, hogy másokon kell kitöltened a frusztrációd. Ahelyett, hogy próbálnád jobbá tenni az életed ezt teszed? Szánalmas:-D
jan. 4. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!