Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nőni fog a mellem, vagy...

Nőni fog a mellem, vagy gyűjtögessek műtétre?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, fog még nőni a mellem, nem túl kicsi de lehetne nagyobb is. Hallottam arról is hogy maszírozni kell a váll és a mell közötti részen. Ez használ? Vagy valami tabletta? Vagy csak a műtét jöhet szóba? Egy időben sokáig szedtem fogamzásgátlót attól nem nőtt.
2008. ápr. 8. 18:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
a férfiak a formás melleket szeretik és nem a bazi nagyokat. Igen van aki arra bukik, de az olyan a legyet is röptében... személy szerint inkább legyen egy mell formás mint hogy nagy és feszes egy műtét után. De persze ha ez a te önérzetedet teszi jobbá akkor ám legyen de azt elárulom hogy párkapcsolatoknál nem ez fog dominálni elsősorban. Illetve ha mégis, akkor az a kapcsolat meg olyan amilyen.
2008. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nőni magától nem fog, csak terhesség alatt. (persze, az meg az alakjára nem lesz jó hatással:(


De ha neten rákeresel, sok egyéb módot találsz, amik talán működnek. Én is órákon át böngésztem a különböző lehetőségeket, s a vákuumos pumpa még akár jó is lehet.

2008. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A plasztika.net oldalon találtam a mellnagyobbítós módszerekről:


Gyógynövény kivonatok:

Különböző árfekvésben találhatunk készítményeket a boltokban. Tartós hatást nem láttam még egyetlen készítménytől sem. A legnagyobb veszély pedig az, ha valamely hormonhatású szert kevernek a készítménybe. Sajnos hazánkban a gyógyszernek nem minősülő szerek vizsgálata nem elég szigorú. A részletes vizsgálatokhoz szükséges anyagi és erkölcsi háttér pedig nem mindig megbízható.


Hormon készítmények:

Ezekkel kétségtelenül érhetünk el nagyobbodást mellünkön. De ne feledjük el, hogy milyen áron! A jelentős hormontartalmú készítményeknek nem csak a mellre, hanem a belső női nemi szervekre is hasonló aktiváló hatása van. Tartós alkalamzásuk bizonyosan jelentős mellékhatásokkal is jár, amik csak később derülnek ki. A hormontartalmú szerek hatása a mell méretére viszont csak addig tart amíg a szert szedjük, sőt egyes készítményeknél addig sem, mert szervezetünk hozzászokhat a magasabb hormon szinthez és tartósan nem tudjuk becsapni mellünk hormon receptorait.

A hormonkészítmények közül csak a fogamzásgátlók ellenőrzött szedését ajánlom, azt viszont megbeszélhetjük nőgyógyászunkkal, hogy a gyógyszer kiválasztásakor erre a hatásra is legyen figyelemmel.


Hipnózis:

A hipnózissal elérhető eredmények igen kétségesek. Általában nem is orvosok hirdetnek ilyen közreműködést. A világ egyes részein az okkult tudományok sokkal népszerűbbek mint hazánkban, bár kétségtelen, hogy már olvastam budapesti hirdetést is "mellnagyobbítás kézrátétellel".

Mit is mondjon erre a szakember? Talán csak annyit, hogy ha hatása nincs is, legalább jóleső érzés. Sőt az egészségre sem káros!


Melltorna:

Tornával erősíthetjük a mellizomzatot a mellkasfalon, ennek lehet kedvező hatása melleink formájára is és kissé növelheti a mell méretét is. Legjelentősebb hatása azonban a testtartás előnyös változásának van.Vigyázat, mert a torna nem megfelelő alkalmazása és túlzott mellizom erősítés a mell zsírtartalmának csökkenésével is járhat és a hatás fordítva is elsülhet.


Szívó rendszer:

Kisérleti stadiumban lévő mellnagyobbító rendszer.Klinikai alkalmazása még nem általános.Kemény falú külső búra alatt a mellek folyamatos szívásával a mell kötőszövetes állományának sejtszaporulatát lehet elérni.

Az ormótlan búrák folyamatos 3-6 hónapos alkalmazásával a mell méretének 10-15 %-os nagyobbodását sikeresen végezték.

A módszer sikerét jósolom az elkövetkező években, annak ellenére hogy alkalmazása nagyon kényelmetlen, ára pedig a mell műtét árához hasonlatos lesz. Vajon kiváltja a mellprotéziseket? Biztosan nem váltja ki. Sőt egyre népszerűbbé fogja tenni a plasztikai műtétet, mert aki ilyen elszántan akarja a mell korrekciót, az végül igazi eredményt akar majd látni. Ez pedig a plasztikai műtéttől várható.

2008. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
nemfog nőni csak ha hizol. én 43 kg voltam. kicsik voltak 5 év alatt felhizlaltam magam mert sovány voltam. 60 kg ra. jo nagylett a mellem és kövér sem vagyok. szoval vagy hizol persze csak akkor ha oda tudsz hizni vagy a doki!
2008. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
rajtad a plasztikai mutet sem fog segiteni. mindig fogsz talalni valamit ami nem tetszik. eloszor a pattanasos bor, most a mellek, utana a fogaid, majd a hajad. jo vagy ugy ahogy es kesz
2008. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Fogadd el magad!
2008. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugy olvastam a Beauty Breast tabletta es krem tobbnek hasznos volt. Es a masszazs igenis segithet, tobb pozitiv tapasztalatrol olvastam : a befele iranyulo korkoros masszazsrol van szo. Ezen az oldalrol olvashatsz egy par mellnovelo/mellfeszesito termekrol:


[link]

2009. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szia.


Szerintem ne műttesd meg,én nem látom értelmét,sokan tini korban rontják el,mikor "növésben" vannak,nem csak a melleik,nem ettek rendesen mert akkor az volt a divat hogy pálcikák legyenek,ezáltal a mellük sem nőt meg,mivel a mell is zsírszövetből áll,ezzel nem rád gondoltam,csak leírtam.

Én sem nagyon szeretem a nagy melleket,szerintem sokkal jobban néz ki,mikor egy kaza poló sejteti mivan alatta,ja és hogy mivan a fejében...


/Egy volt pattanásos pasi/22

2010. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 22 vagyok és régebben engem is zavart, hogy 80B. De a páromnak annyira bejön, hogy mára már teljesen elfogadtam. :)

2010. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!