Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fogytam szükség lesz plasztiká...

Fogytam szükség lesz plasztikára, de minden nem megy. Adnál tanácsot?

Figyelt kérdés
Fogytam vagy 40 kilót, mindenem lóg. A felkarom, a mellem, a hasam, a combom, kissé az arcom. Teljes átformálásra nincs pénzem. Muszáj lesz választanom. Te melyiket csináltatnád meg a helyemben?
2010. márc. 2. 11:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyes vagy, csak igy tovabb!

Szerintem az egesz fogyokura AKARATEROROL szol. Akinek ez meg van, nincs gondja a fogyassal. Akinek viszont nincs akaratereje, az barmit tehet soha nem fog lefogyni.

Akarat ahhoz, hogy ne egyek ossze-vissza, es akarat a sporthoz.

2010. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 4. 13:33
 13/15 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 128 kilóról kezdtem a fogyit.Most 116,5 kiló vagyok!

Most nagyon elszomorodtam,hogy ha lefogyok 75 kilóra(azzal már megbarátkoznék),én is így járok!Egyébként hány éves vagy?

2010. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szia! én 35 vagyok. És sajna valószínű. Ott ahol szétment a bőröd, már nem rugalmas. De még ezzel együtt is megérte!!!!!!!!!!
2010. márc. 29. 06:12
 15/15 anonim válasza:
elég régi kérdés de azért válaszolok. én is fogyóztam. nekem is megereszkedett a bőr. jó én nemfogytam ennyi kiót. fogyásközben kentem magam testápoval amibe fahéjolajat tettem. a testápoló nem a legdrágább fajta a fahéjolaj meg 800körül van. néha csípett égettettde remekül feszesítette a bőrömet.:)
2010. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!