Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítás után mennyi...

Mellnagyobbítás után mennyi idővel lehet az alábbi, erőteljes mozdulatot végezni?

Figyelt kérdés
Napi szinten sokat kell ágyaznom, magasra emelem és rántom a karomat ehhez. Ezt mennyi idő után szabad csinálnom kb.?
2017. jan. 1. 22:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Privát kérdésre a válasz: AA-ról B-re fogom csináltatni, köbcentit még nem tudok.
2017. jan. 2. 15:43
 2/8 anonim ***** válasza:
1-2 hónap. Majd nem lesz beágyazva, nagy ügy...
2017. jan. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A kérdésből ítélve a hölgy,valószínűleg valamilyen szállodában dolgozhat takarítóként külföldön,vagy jó esetben itthon valami nevesebb szállodában.

Most trollkodni fogok,tudom hogy mindenki a saját meg keresett pénzéből azt vesz amit akar,de könyörgöm ne ilyenekre költsd.Mert valószínűleg nem modell lehetsz vagy ilyesmi,hagyd úgy a tested ahogy azt a jó öreg megteremtette.

2017. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. jan. 5. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy rokonomnak nemég volt mellműtéte, bár nem plasztika, csak kivettek vmi apró jóindulatú dolgot. Egy hónapig táppénzen volt, az orvos nem engedte vissza előbb.
2017. jan. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A további válaszokat is köszönöm. A másodiknak: a "jó öreg" nem ilyenre teremtette.
2017. jan. 5. 21:11
 7/8 anonim válasza:
Nem rossz indulatból írtam,ne értsd félre.
2017. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én két hónapig voltam itthon. És utána is nehezem ment a munka. Kb 4 hónap után tudtam végre jól és viszonylag tempósan dolgozni.


De ez persze függ a műtét típusától, és a műtéti technikától. Az orvosoddal konzultálj ez ügyben.

2017. jan. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!