Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű kicsit csillogós...

Milyen színű kicsit csillogós köröm mutatna jól fehér szalagavató táncos ruhához és fekete csipkés egybe ruhához is?

Figyelt kérdés

2021. nov. 29. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Natúr, pezsgő, ezüst.
2021. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszerűbb nude, ezüst/arany, fekete vagy fehér tuti menni fog.


Nem tudom igazából ez alapján milyen stílus, de van pár extra ötletem:


Ez a matt és az arany kontrasztjára épül, ha jól állnak az arany árnyalatok és letisztultabb eleganciát is szereted

[link]


Ez is elegáns, de aranyos. Ha pl csak egy szív medálos nyakláncot veszel csak hozzá, szerintem nagyon egyedi is lenne

[link]


Ez csillog is, de ugyanakkor elég szolid, nude színű, szóval nem vonja el a figylelmet a ruhákról

[link]


Ez az irizáló, tündér szárny szerű is lehet szép, ha mellé ilyen tónusú ékszereket veszel. Ez nem mindenkin lenne tökéletes, de aki ilyen álmodozós típus, annak nagyon ajánlom

[link]



Ez nagyon bougie, ha ilyen kicsit extrémebb, luxus cica stílusod van, ez lesz a befutó. Mondjuk ehhez úgy is kell kinézni, különben nem áll össze a kép

[link]

2021. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!