Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink elég egy 15 éves...

Ennyi smink elég egy 15 éves lánynak suliba? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Eddig még nem sminkeltem magam suliba, de most majd szeptembertől (a gimibe) szeretném. Én arra gondoltam, hogy szájfény vagy Labello és átlátszó szempillaspirál. Vagy esetleg vegyek "sima" szempillaspirált? Attól félek, hogy pl esik az eső és lemosódik a "sima" spirál.. A szempilláim hosszúak és dúsak, szóval a spirállal csak begöndöríteni szeretném.

Várom erről a véleményeket.

15/L


2011. júl. 26. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
tökéletes :) nem kell agyonsminkelni magad. én még korrektort szoktam nèha mondjuk èn 17 vagyok :) esetleg szemcerka, tus de szeintem neked az még felesleges :))
2011. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Persze hogy elég. Én kilencedikben vagy nem sminkeltem, vagy egy kis szempillaspirált használtam, de inkább az előbbi. És így volt ezzel az osztály nagy része, de akkor se néztek ki, ha erősebben sminkeltél. Ha neked jól áll ez a smink, akkor használd ezt.
2011. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

szerintem nincs megszabva h mennyi kell, vagy menni "elég"... személytől függ h kinek mi kell, mi áll jól.

Vízálló spirált kipróbálhatsz, de amúgy jó szerintem :)

2011. júl. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát én 9be (tavaly) ennél sokkal többet használtam :D ugyhogy nem sok
2011. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
szerintem sem sok. Sőőőt kevés :)
2011. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mármint ha jól áll. Ha nem akkor bőven elég :D
2011. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 hot_kiss ***** válasza:
100%
Így első hallatra még egy picit kevésnek is tartom magamhoz és az én korombeli 15évesekhez, de inkább kevesebb, mint több.
2011. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elég ez. Amúgy sztem szempillaspirálban vegyél átlátszót vagy vízálló simát, a simával(nem vízállóval) nekem vannak rossz élményeim:/
2011. júl. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vízálló fekete szempillaspirált vegyél szerintem :) + szájfény és esetleg egy kis korrektor. ( nekem pl "muszáj" mert genetikailag mindig csúnyán karikásak a szemeim :/)
2011. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vízállót vegyél vagy simát. Egyébként elég, sőt, így első hallásra kevés is. :)
2011. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!