Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennyi smink elég egy 15 éves...

Ennyi smink elég egy 15 éves lánynak suliba? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Eddig még nem sminkeltem magam suliba, de most majd szeptembertől (a gimibe) szeretném. Én arra gondoltam, hogy szájfény vagy Labello és átlátszó szempillaspirál. Vagy esetleg vegyek "sima" szempillaspirált? Attól félek, hogy pl esik az eső és lemosódik a "sima" spirál.. A szempilláim hosszúak és dúsak, szóval a spirállal csak begöndöríteni szeretném.

Várom erről a véleményeket.

15/L


2011. júl. 26. 21:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jó lesz ez :)) Nem hiszem, hogy esőbe elkenődne, nekem legalábbis még nem volt ilyen élményem :D

Talán még egy kis arcpirosító meg korrektor mehet...de majd meglátod ^^

2011. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na szóval.....látszik , hogy még tapasztalatlan vagy ilyen téren. A szájfény és a szempillaspirál jó ötlet csak az a baj , hogy nem látszik. A szájfény viszonylag gyorsan lekopik a szempillaspirál pedig nem feltűnő...sőt....Szal lehet , hogy többet ér ha nem teszel magadra semmit. Amúgy annak semmi értelme ,hogy csak göndöríteni szeretnéd , akkor már inkább szempillagöndörítő. Meg hát ott van a VÍZÁLLÓ SZEMPILLASPiRÁL , az aztán tényleg nem mósódik le sehogyan , csak sminklemosóval. Szerintem kihúzod tussal a szemed és szemcerkával , és a szálfény. nagyon dögös és nem is leszel agyonsminkelve. Mivel dús a szempillád a szeppillaspirálnak semmi értelme.
2011. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
En 14 vagyok, syemceruzat, szemhej festeket, szempillaspiralt es pudert hasznalok.
2011. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szempillaspirálból szerintem feketét válassz és vízállót, az nem kenődik el.


Egy ajakbalzsam (pl. Labello) és egy átlátszó szájfény mindig jól jön.


Ezen kívül érdemes egy korrektort beszerezni (szem alatti karikákra, és pattanásokra is jó például az Essence 3 az egyben terméke).


És ami még sokat jelent és szép, de szolid, az a szemceruza. Színben attól függ, milyen színű szemed van. Egy egészen világos kék, vagy ezüst színű árnyalat szépen kiemeli, és optikailag nagyítja a szemet.


Ám az örök alap darab mindig a szempilla spirál.

2011. júl. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább szemceruzát használj majd, a szempillaspirál tuti hogy nem mosódik le az esőben, attól nem kell félned, viszont ha nem fogod lemosni minden este (mert le kell!) akkor másnap is benne lesz még és utána nem fogsz tudni megint spirálozni, a szemceruzát könnyű lemosni és az sokkal többet dob a kinézeteden mint egy spirál. A labello jó ötlet, lehet kapni ma már színesek, rózsaszínt, vagy olyat ami fényt ad a szádnak, szerintem olyat érdemes használnod, nem ajánlom mindennapi használatra a szájfényt, viszont a labello még ápolja is a szádat :-)
2011. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem simán jó, én ennyi idősen ugyanezeket használtam :) Na jó, meg egy kis korrektort :) nem tudom a többiek minek erőltetik hogy sminkeld magad jobban.

22/L

2011. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
ha azzal van a gond h esik például az eső és félsz h lemosódik akkor az a megoldás h vízálló szempillaspirált veszel de semmiképp ne szintelent mert annak nincs sok értlme legfeljebb tényleg csak az h jobabn feldúsítja meg fekgöndöríti a szempillád : ) azért jobb a normál mert az még ad egykis színt si enki és füstösebb elsza szemed : ) (szép nőies h íyg fogalmazzak ) :)
2011. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is most leszek 9.es, és nekem az osztályomban már tavaly majdnem minden lány szemceruzát használt. Én fekete filces tussal húztam ki fölül minden nap a szemem, mert a szempillám magától is szép, és nem szeretem a szájfényt. Szóval egy szemceruza vagy tus simán belefér, és az tényleg dob is a kinézeteden :) Ha csak nincs ilyen vizesésszerű eső, akkor nem valószínű hogy lejön a szempillaspirál, de hát mások írták hogy nekik lejön... hát nemtom :D
2011. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!