Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó smink 1 13 éwes lánynak?

Jó smink 1 13 éwes lánynak?

Figyelt kérdés

korrektor, szemceruza,(alkalomra tus) spirál, természetes hatásu ruzs, arcpir

Előre is köszi :))


2011. aug. 13. 10:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

elég lenne korrektor,spirál és labello:)


17L

2011. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy 13 éves lányon szerintem nevetségesen mutatna ez a sok minden. Bőven elég korrektor a problémás helyekre, spirál és esetleg egy nagyon kevés szemceruza.
2011. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
szerintem is túl sok
2011. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez durva:D én 16 éves vagyok de csak szempillaspirált meg szemceruzát használok, ha olyan a kedvem szájfényt és ha vészes a helyzet akkor alapozót;)
2011. aug. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Hát ezt magamnak kisérleteztem ki és elég igényes mer a szemceruzát általába alul használom igy természetesnek hat anya szerint :)
2011. aug. 13. 10:31
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyesírási szótár jobb lenne neked. Ne duplavézz vazze.


Igazából, nem kell ennyi minden, elég a korrektor, meg a spirál, a pirosító a legfeleslegesebb. Volt valami 12 éves csaj, full piros fejjel, nagyon idiótán nézett ki, ki is röhögtem. :D ja, szemcerka még mehet, de azt se kell túlzásba vinni. A tust se kell eltúloznid, meg azt tényleg ne használd sokszor.

2011. aug. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az arcpírom természetes hatású és azért w-zek mer jólesik :SS
2011. aug. 13. 10:38
 8/32 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy ez nem szép így, ahogy leírod. De nem egy 13 éves kislányon! Öregít, és olyan koravénes hatást kelt bennem, ha egy kislány ilyeneket használ. Szerintem a semmi a tökéletes.
2011. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
A pirosító egy gyereken valóban vicces hatású. Erőltetett. Maradna inkább a spirál, a gyöngyházas Labello és ennyi. Korrektorral az a baj hogy azt nagyon nehéz totál beledolgozni az arcodba, ha látszik hogy van rajtad, az rettenet csúnya. Tudom hogy minden lány azt hiszi hogy tökéletesen sminkel, meg anyuci is azt mondja hogy jajdeszépvagykicsim mert úgy gondolja hadd játsszon a gyermek, de külső szem látja valójában milyen is.
2011. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

Jó, akkor figyelj :

rohadtul nem leszel idösebb, bármilyen sminket használsz, mert ugye az a menő, hogyha 16nak akatsz kinézni. Csak nevetséges leszel. Ja, vagy idősebb pasit akarsz, mert az menő, mi? Nem fogsz. Mert a stílusodon látszik hogy KICSI és éretlen vagy, ha legalább érett lennél, nem mutatna ratad olyan gázul a smink 13 évesen. De így, körbe röhögnek. Legalább pedomaci örül. ;))

2011. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!