Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lina UV gél-ről vélemények,...

Lina UV gél-ről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Használtátok már vagy esetleg hallottatok róla? A többihez képest nagyon olcsó.
2011. okt. 29. 14:48
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetsző köröm...problem?
2012. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
Hát ha neked jó... A te kezed
2012. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
72%
Tanult mükörmöstöl kérdezem mert ugy látom van itt olyan aki iskolát végzett.Szerinted nem lehet megtanulni rendesen egy képzett mükörmöstöl a dolgokat?Ő valószinüleg megtanulta már egyszer,és tovább adhatja a tudását.Ugy nemhiszem,hogy szar munkát végezne a tanulója :)
2012. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Ha valaki elvégezte a tanfolyamot nem garancia arra, hogy jól is dolgozik, és a tudását megfelelőképpen adná át. Neki is lehetnek hibái, rossz mozdulatai, amit át fog adni a tanulni vágyónak. Ez persze nem törvényszerű, de benne van a pakliban. Ezért érdemes több körmösnél érdeklődni, hogy kiket ajánlanának tanárnak.
2012. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim válasza:

... "mert pl elöbb levegösödik..de attol még 4 hétig fent van.:)"


Ja, levegősödik, és jóval nagyobb rá az esély hogy begombásodik alatta a köröm.

2012. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 Dórea válasza:
91%
a kötekedőket nem értem! ti akkor nem is főztök, mert nincs szakács okj-tek, meg nem festetek otthon hajat, nem sminkeltek? remélem ruhát se vesztek egyedül, mert ahhoz meg stylist képesítés kéne. sorolhatnám még, mennyi mindent csinálunk itthon képzettség nélkül.. ezek közül a műköröm az egyik legkönnyebb:D konkrétan én a körmöm szebben csinálom, mint ahogy főzök:/ inkább azt kéne rendesen megtanulnom..
2012. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:

Műköröm a legkönnyebb? Érdekes... A körömlakkozás lehet, de nem hallottam még olyat profi körmöstől, hogy hú, milyen könnyen lehet körmöt építeni, annyira felesleges hozzá tanfolyamot elvégezni. Hisz ezt mindenki meg tudja otthon is csinálni.

Csak amiket felhoztál példának egyik sem jó, de ezt te is tudod. A szakácsok sem azt tanulják suliban, hogy hogyan kell krumplit sütni, ahogy a fodrászok sem azt, hogyan kell felkenni a festéket a hajra. Ezt mindenki meg tudja csinálni, de te is tudod, hogy messze nem erről szólnak ezek a szakmák.

2012. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 Dórea válasza:

Nekem nincs vele problémám, sztem könnyebb, mint a körömlakk, mert azzal nem nagyon tudok díszíteni, meg nem is érdemes, mert sokkal kevésbé tartós. Ráadásul gyenge a saját körmöm, nem is tudnám megnöveszteni. Úgyh a saját natúr vagy lakkozott körmömnél szebb így, ha nem is profi munka és nem tökéletes. Majd ha üzletszerűen csinálom, jobban törekszem tökéletességre. A vacsi is néha kicsit odasül.. nekem jó, de étteremben nem szolgálnám fel.

Szóval érted, aki otthon "kontárkodik", az senkinek sem árt. Ellenben azzal, aki hasonló, vagy rosszabb munkát végez súlyos pénzekért, mert sajnos nem egyhez volt szerencsém, ezért lettem kénytelen megtanulni magamnak csinálni.

2012. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
A lina uv top coat-ról tudom mondani hogy szar ugy ahogy van.Igaz hogy jóval olcsóbb mint a crystalos,de nem köt meg uv fényben xD ragacsos marad és nem annyira szép fényes...
2012. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Minden uv top coat fixálós, ezért ragad, de tény, hogy egyik sem annyira fényes, mint a fényzselé.
2012. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!