Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lina UV gél-ről vélemények,...

Lina UV gél-ről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Használtátok már vagy esetleg hallottatok róla? A többihez képest nagyon olcsó.
2011. okt. 29. 14:48
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Utolsó:

4 nap vagy 4 hónap?

2012. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
Nekem egy hónapja fennt van a Lina zselé, semmi gond nincs vele.
2012. ápr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim válasza:
Letti, most már 4 hónap. :) Mert egy kérdésembe meggyőztetek, hogy válasszam az okj-s tanfolyamot. :)
2012. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Te kérdezted a 4 napos tanfolyamot?

Egyébként hidd el, jobban jársz az okj-s tanfolyammal. Melyik céghez mész? Vagy még nem választottad ki?

2012. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

A rózsaszín zselé nem is körömágyhosszabbításra való...


Örülök,azért,hogy még itt is plusz jó tapasztalatokat olvasok,Én még nem rendeltem/próbáltam,de mint írtam majd jelentkezem!:)

2012. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:

Az a válaszoló vagyok,akinek 3hétig fent marad úgy hogy nincs semmi baja: itt van pár kép. Nem túl jó minőségüek,de látszanak a körmök.

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Ha már a tanfolyamokról is szó esett.Nem szeretnék magamtol kontárkodni viszont pénzem sincs elvégezni egy 100-150ezer forintos képzést. Találtam pesten egy olcsót igaz nem okj hanem okleveles képzés,de a lényeget megtanitják.

[link]

Mi a véleményetek erröl?

2012. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Bár Én még nem voltam ilyenen,tehát tapasztalat nincs,de szerintem k..jó lehet!:) Ha van rá pénzed,hajrá (bár azért várj hátha ír még olyan,aki végzett ilyet) és számolj majd be milyen volt!:)

85-ös voltam,még nem rendeltem a Linát...

2012. máj. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
én is használok Linát és nekem is tökéletes!(Szép körmöket tudok vele csinálni)Nem esik le,nem buborékosodik.Sztem meg kell vele tanulni dolgozni és ennyi.Én úgy voltam vele h ha valaki szarral megtanul dolgozni utána már bármilyennel tudni fog.3 hétig simán fennmarad.Egyedül a sablonom crystal nails :D
2012. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
Én is Linával dolgozom, itthon tanultam videók alapján. Nekem olyan 3 hétig fenn marad. Nem levegősödik. Ha túl folyik be kell tenni kicsit hűtőbe, ha meg túl kemény meleg vízbe a tégelyt. Ennyi a titka:)
2013. jan. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!