Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lina UV gél-ről vélemények,...

Lina UV gél-ről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Használtátok már vagy esetleg hallottatok róla? A többihez képest nagyon olcsó.
2011. okt. 29. 14:48
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
Ez fényzselé.Viszont én eddig crytal nails top shine gel-t használtam és ahhoz hasonlitom.Megy a kukába sajnos ez a lina :(
2012. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim válasza:
Nekem 3 hétig levegősödés, minden nélkül rajta marad a Lina a körmömön(azután is csak azért nem mert újratöltöm), és nekem és az összes ismerősömnek tetszik :) pedig sosem tanultam, tudom hogy most jön a lecseszés,h mekkora sz@r vagyok meg meg kell tanulni hogy hogy kell mert ez egy szakma, meg olcsó húsnak híg a leve..meg stb. Ezvan nekem tetszik, nekem profi az enyém is :)
2012. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
0%
ha ennyire profinak tartod a munkád utolsó akkor szivesen megnézném mit tudsz vele alkotni...
2012. márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

utolsónak üzenem!


miért is kellene neked jóváhagynod az előző kommentelő munkáját??? Mi közöd van neked ahhoz????

2012. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Mivel szinte a 22-es válaszoló volt az egyetlen, aki dicsérte ezt az anyagot, én is kiváncsi lennék, hogy neki hogy bírja ki a 3 hetet.
2012. márc. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
itt azon volt a hangsúlyod, hogy mennyire "profi"-nak tartod a munkáját, legalábbis nagyon így jött le
2012. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Hát Lettike,más körmös kérdésnél is láttalak már válaszolni épp írni is akartam Neked tanácsért,de az itt tanusított magatartásodat látva,hát meggondoltam Magam...


A Lina gélről kérdezném,hogy folyós? Mert Én eddig pl a pedman alfa nails zseléit használtam (mert szintén olcsók és jók) és abban és a legfolyósabbat szerettem meg a legjobban,Nekem avval könnyű dolgozni...és bár viszakozok a Linától,mert már télleg nagyon olcsó,de nem-e az a bajuk az embereknek vele,hogy folyós? Mert értitek,akkor az viszont Nekem jó lenne...:) Köszi!

2012. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

Ennyire ijesztő vagyok? Nem ettem még embert, nem kell félned tőlem :) De ha figyelmesen elolvasod a kommenteket, láthatod, hogy miért úgy válaszoltam, ahogy.

Itt elsősorban az anyagról volt szó, de többen elterelték a témát más irányba.

De aki egy kicsit benne van a témában, az szakmai fórumokon kérdez, ahol nagy valószínűséggel nem olyanok válaszolgatnak, akik nem értenek a témához.

2012. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Figyi,úgy érzem "kicsit" benne vagyok Én is a témában,mert kb. 7 éve lestem el egy körmöstől,hogy hogyan csinálja,s azóta a Magam,időnként a Barátaim körmöse vagyok. Én is szoktam szakmai fórumon kérdezni,van is egy bevált oldal,ahova betérek,ha kérdésem támad valami újjal kapcsolatban...de Te még azt is amatőrnek titulálod,ha valaki itt kérdez,holott Én is tettem már ilyet és nem hiába... Itt az emberek,igazi emberi tapasztalatokra tudnak építeni,márka-oldal elkötelezettség,előítéletek nélkül,de látod Te ebben is csak a negatívumot látod...talán egyszer jó sok pénzedbe került egy tanfolyam és ezért nem bírod elviselni,hogy valaki enélkül is boldogulhat.Pedig ezt igazán beláthatnád,ha segítő szándékkal vagy ezen az oldalon,már pedig gondolom azzal vagy.:) S remélem nem veszed rossz szándékúnak a "levelem".:)


Ha a Kérdezőt,vagy a következő idetévedő Embert érdekli ez a zselé,akkor arról tudok beszámolni,hogy sikerült néhány Lina használót felkutatnom a napokban,akik elégedettségükről számoltak be a termékkel kapcsolatban!:) Szóval kaptam hideget-meleget,de inkább az utóbbit,tehát úgy döntöttem megrendelem,kipróbálom! Aztán majd jövök beszámolni...

2012. ápr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim válasza:

Én most használtam a Lina gélt. És szerintem nem sokat ér. A fehér zselé besárgul, a rózsaszín egy clear kicsit megszínezve. Tehát körömágy hosszabbításra nem jó. Bár én csak gyakorló újra használtam. Mert most kezdek el majd egy 4 napos műkörmös tanfolyamot. Nem sokat ér a tanfolyam, de utána mehetek képzésekre és nekem azok tetszenek.


UV top coat az kuka. A Cleanser kuka. Kezdő zselé készletbe meg se vegyétek. Nem éri meg az árát. Bár lehet tapasztalat és tudás hiányába nem tudom használni.

2012. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!