Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kék szemű lánynak milyen...

Kék szemű lánynak milyen smink áll jól?

Figyelt kérdés

Ha lehet küldjetek linket is :)

Ja, és igaz, hogy nem áll a kék szeműeknek jól a barna smink?


2011. nov. 1. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
kék szemű lánynak minden jól áll :D szerintem valami nagyon szolíd kék smink, vagy valami sötét.
2011. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. nov. 3. 00:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Kék, fekete, rózsaszín, barna árnyalatok.

Ezek szépen mutatnának rajtad:


[link]


[link]


[link]


Egy kékszemű lány blogja:

[link]


Ha feltűnő, különleges kék a szemed, akkor egy carbon fekete szempillaspirállal is megállja a helyét.Erre ajánlom a Maybelline Colossal-ját, mert gyönyörű dús, hosszú pillákat csinál.

2011. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! :)
2011. nov. 3. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nekem kék szemem van és metálfényű csillámló barnát teszek fel, ha hivatalos ügyben járok, vagy régi ismerőssel futok össze. amúgy nincs az a szín a kékre, amit nem lehet... persze szempillaspirál kötelező!
2012. okt. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen:)
2012. okt. 3. 15:53
 7/7 anonim válasza:
Fekete szempillaspirál (ezen van a hangsuly),alapozo es voros ruzs :) nekem is kek a szemem ^^
2014. aug. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!