Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy győzzem meg anyukámat,...

Hogy győzzem meg anyukámat, hogy a fültágító után visszanő a fülem?

Figyelt kérdés
6-os vagyok és most fültágítóm van. Nem nagy. (Most 3mm-es.) Nem szeretnék dicsekedni, de eddig mindig kitűnő voltam és tényleg igyekszek. És majd 1-2 éven belül max. 10-esre ki akarom tágítani. De anyukám azzal jön, hogy nem fog visszanőni, meg, hogy nem fognak így komolyan venni, stb. Hogy győzzem meg, hogy vissza fog nőni és nem lesz belőle semmi bajom? Kérlek segítsetek! :)
2011. dec. 26. 22:32
1 2 3
 1/25 Zsákos_Frodó ***** válasza:
57%
6. osztályos vagy? O___O
2011. dec. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Atyaég!Komolyan már itt tartunk?!

Egyébként megnyugodhatsz,amilyen felelőtlen engedni fogja,ha már ezt megengedte,nyert ügyed van.

2011. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%

én nem kértem engedélyt a fül tágításhoz

de komolyan hatodikos vagy? O.o, azért 12 évesen kicsit druva a fültágító...., persze hogy nem engedi, én 15 évesen keztem el tágítani most 18 vagyok

bár mikor én annyi idős voltam mint te akkor még nem volt "divat" a fültágító

2011. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%
6-ban fültágító? 7-ben tetkó lesz majd? Csoda, hogy ezt is megengedte. Szerintem igaza van, hogy tiltja, nem valami szép látvány a fültágító, és főleg nem általános iskolás gyereknek való.
2011. dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
ti ezt nem érthetitek :(
2011. dec. 26. 23:20
 6/25 A kérdező kommentje:
am. meg aa környezetemben is nagyon sok fültágítós (korom beli) ember van. és csak mondom én nem most akaraok 10-est de mind1 nekem egy jó ideig ekkora lesz...
2011. dec. 26. 23:22
 7/25 A kérdező kommentje:
ja és ne beszélj így az anyukámról. attól, hogy 12 éves vagyok nem hagyom, hogy ítélkezz róla. NEM IS ISMERED!!!
2011. dec. 26. 23:29
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Fuu de nagyon kemény valaki!Húzd már meg magad kiscsíra!Menj vissza inkább legózni...
2011. dec. 27. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%
De mit számít az, hogy vissza fog-e nőni? Minek raksz be, ha utána kiveszed? Ja, csak addig kell, amíg divat? Ha meg olyan kemény gyerek vagy, hogy fültágítózol 12 évesen, akkor meg mit érdekel anyukád véleménye? Ebből is látszik, hogy csak divatból csinálod... pff... birka... menj inkább és kérd meg anyukádat, hogy olvasson esti mesét, nehogy rosszat álmodj...
2011. dec. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj, azért mert másnak is van... és ha befestik zöldre a hajukat, teli aggatják magukat piercinggel 12 éves korukra, akkor te is azt fogod? Nem vagy te birka, hogy utánuk mászkálj! Hova halad ez a világ...
2011. dec. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!