Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem nézek ki 22 évesnek,...

Nem nézek ki 22 évesnek, hogyan sminkeljek, hogy "felnőtt számba vegyenek"?

Figyelt kérdés

Az alkatommal nincs probléma, 178 centi vagyok, vékony (nem sovány), tehát első ránézésre már régóta felnőttnek gondolnak. Viszont mostanában többször is ért az a megjegyzés, hogy 18nál nem nézek ki idősebbnek. Elég kislányos arcom van, bár nem tudnám megmondani melyik vonásomtól lesz az. Tudom, hogy a jövőben, úgy 20 év múlva nagyon fogom ezt szeretni, de most igencsak zavaró, hogy nem néznek 22-3 évesnek, itt állok diploma előtt, lassan munkát kellene találnom, arról nem is beszélve, hogy egy idősebb férfival (30 éves) van kialakulóban valami, és nem szeretném ha megszólnák őt, hogy pedofil, csak mert nem néznek engem huszonévesnek.

Alapból nem igazán sminkelem magam, csak a szememet, tussal csinálok egy szolid "cicaszemet", szempillaspirál és a szemöldökömet szoktam megerősíteni ceruzával. Alapozó meg egyéb kencék nem jöhetnek szóba, mert elég érzékeny a bőröm, amit speckó krémmel kell kennem, azt pedig nem akarom lefedni semmivel. De nincsenek egyébként bőrhibáim és nem hiszem, hogy az alapozó rám dobna + éveket. Szóval a kérdésem az volna, hogy milyen sminket tudnátok ajánlani/mutatni, amitől felnőttesebb lehetne az arcom? Nappali sminkekre gondolok, tehát nem plázacicás 1 kiló vakolatos, csillogós, hanem természetes, de mégis komoly hatásúra.


2012. júl. 18. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ezt a problémám. 18 vagyok, és 13!!! évesnek mondanak. Én nőiesen öltözködöm azóta, elegánsan, akárhová megyek, blézer, ceruzaszoknya, és azóta nem néznek kislánynak :)

[link] egy ilyen smink klasszul állna szerintem :)

2012. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj légyszi :)
2012. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

11-es, azt meg tudnád mondani, hogy hol szoktál vásárolni? Főleg, ha nem márkás butikokba jársz.

A sminkes linket is köszi! :)

2012. júl. 18. 20:12
 14/18 A kérdező kommentje:

Hahó, eddigi válaszolók!


Sokatoknak küldtem képet végül az arcomról és most a hajammal kapcsolatban szeretném a tanácsotokat kérni! Elég vékony szálú és fél nap alatt lelapul hajmosás után, így sajnos nem tudom megnöveszteni. Most sem valami hosszú, viszont elszántam magam valami még rövidebb fazonra. Szerintetek illene az arcomhoz egy Keira Knightley-s frizura?


[link]

2012. aug. 22. 13:04
 15/18 anonim válasza:
én azt vettem észre hogy minél vastagabban van valaki sminkelve annál idősebbnek néz ki
2012. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A haj szerintem nem előnyös szinte senkinek, én a helyedben nem vágatnám le, bár nem láttam képet az arcodról.

11 es vagyok egyébként és sjanos nincs 20 ezrem egy ruhadarabra, azaz inkább sajnálom rá a pénzt :D Az Angex nevű turkálóba járok(vállfás) a debreceni tesco épületében van és szerintem nagyon klassz. Vadonatúj piros ceruzaszoknyát vettem ott 2800-ért+3 ezerért átlagban lehet venni egy jó ballonkabátot, 3ezerért bőr H&M táskát. Csak viszonyítás miatt írtam árakat. Jártam régebben a Hádába is, de a stílusomhoz inkább az angex illik.Ajánlom neked is.

2012. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez egy nagyon jó tipp! Sosem jártam turiban még, de megnézem, hogy a környékemen hol van.
2012. aug. 23. 09:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök h számodra hasznos volt.Sok városban található angex+háda, remélem te is találsz.:)
2012. aug. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!