Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek jól áll egy...

Szerintetek jól áll egy lánynak a fekete köröm?

Figyelt kérdés

Szerintetek jól áll egy lánynak a fekete köröm? én a magam módján eléggé prűd vagy konzervatív vagyok, ahogy tetszik... Mérföldekre le vagyok maradva az osztálytársaktól, akik most télen is rövidgatyában szaladgálnak, csak harisnyával kiegészítve. Én, ha tehetem feketébe járok. Mi a véleményetek a fekete körmökről? Szerintetek polgárpukkasztó?

Szerintem azért lehet elegáns is :) . Nem beszélve arról az előnyéről, hogy a kézműves gyakorlat után a köröm alá bújt piszkot se látja senki sem a buszon, mikor megyünk vissza a suliba.


Fiúk és lányok véleményét egyaránt várom!


2008. dec. 5. 06:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Hát, középiskolás koromban nekem végig fekete volt a körmöm teljesen. Akkor echte rocker módjára öltöztem, ez megmaradt a mai napig, csak már kicsit módosítottam a kinézetem, bíróságon kicsit szolidabban kell járkálni. A körmöm a mai napig feketére van lakkozva, maximum nem full fekete, hanem valamivel kombinálom. Nekem is a kedvenc színem, szerintem nagyon nagyon elegáns. Akinek nem tetszik ne nézze.
2008. dec. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Bíróságon? Fekete körömmel? Elismerésem :)
2008. dec. 5. 10:14
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Köszi:) Mindig fekete a körmöm, általában úgy , hogy ezüst mintával van kombinálva,vagy csak a vége fekete ilyesmi...
2008. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Szia!gimis koromban nekem is mindig fekete volt..nem voltam se rocker sem más egyéb banda tagja...csak egyszerűen a kedvenc színem a fekete!! S egyáltalán nem polgárpukkasztó...mondom én akinek anyukája,s nagyszülei mindig azt mondták: "ki vágott rá a körmödre...de csúnya!" De akkor sem érdekelt és most sem,nyugodtan fesd feketére,én már a munkám miatt szolidabb megjelenére vagyok kihavta,de azért tekete.vörös fekete -ezüst az néha még becsúszik!! :)
2008. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban énis mindig feketére festettem, énsem voltam rocker, csak tetszett/tetszik ez a szín. Mindenhez illik, lehet vagány, elegáns, megbotránkoztató, attól függően hogy öltözik hozzá az ember. Jól áll mérsékelten hosszú és rövid körmökön is, nem is beszélve róla mennyi színnel és mintával kombinálható. Szerintem örök klasszikus.
2008. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem prolipukkasztó,nekem speciel a vörös körömmel kapcs. van meg a véleményem, hogy nem mindenkinek áll jól,és hogy kimondottan kirívó,kihívó,ha hosszú is ráadásul.Az a szín inkább nem megy el mindenhol.

A fekete és fehér kombinációi közül az a stílus tetszik,amikor csak a körmök hegye fehér. (van egy szakkifejezés is rá,most nem jut eszembe).Baró!

2008. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
74%
Nem, sőőt szerintem szuper, minden cuccal talál, és most divat is ráadásul :) Bátran használdd a feketét, az sosem megy ki divatból.
2008. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :D Pedig azt hinné az ember lánya, hogy vannak itt olyanok, akik rögtön letámadnak, hogy sátánista vagyok, emó és ilyesmik. Megnyugtat a tudat, hogy sok embert egyáltalán nem zavar :)
2008. dec. 6. 12:46
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek a érdezővel..én is azt hittem h majd lesznek egy jopáran akik teljes mértékbe ellene lesznek. De senki se volt, ez nagyon szuper:)

Nekem is fekete a karmom, már más színnel el se tom képzelni, ez ilyen alapszín, és imádom. Főleg h mindenhez illik. Áj láwww fekete:)

2008. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
22%
őszintén? ha natúr fekete, sztem undorító :) ha van benne valami díszítés vagy csak mintékban fekete az úgy csinos.
2008. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!