Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiatalok. Ki hogy áll a...

Fiatalok. Ki hogy áll a tetoválásokkal?

Figyelt kérdés
Tetszenek a tetoválások és a tetovált emberek? Valami előítéletetek van velük szemben? Szeretnél majd egyszer, ha igen milyet? Csak kíváncsi vagyok :-)

2012. aug. 5. 10:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik senkin sem. Akármennyire is szép a minta, egy sima, egészséges bőrnél nincs szebb. Előítéleteim nincsenek, de vannak pl. a munkaadóknak.
2012. aug. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
nekem semmi bajom nincs a tetoválással. én is szeretnék, de félek, hogy megbánnám. az egy dolog, hogy pl a hajamat úgy vágatom le ahogy akarom, mert visszanő, de egy tetkó örök.
2012. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1: Sajnos igen. De én nem is akarnék (egyelőre) olyan helyre ami kilátszik (karok, láb, nyak)


2: Esetleg, ha megbánod valami értelmesebbel eltudod takartatni :) Végülis jobb mint azt nézni egész életedben amit már megutáltál.

2012. aug. 5. 10:36
 4/27 anonim ***** válasza:

Akarok, tetszik, nincsenek előítéleteim, habár van olyan tetkó, ami nem tetszik. (absztrakt minták, értelmetlenek, "juli+pisti örökké" fajtájúak...)


16/L

2012. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
26%

Nekem nagyon tetszenek a tetoválások(:

Magamon csak kisebb tetoválásokat tudnék úgymond elviselni..nagyon tetszik a csuklón és a kezen/karon lévő tetoválás

pl ilyen:

[link]

[link]

[link] (ilyesmim van hennában,csak írás is van hozzá)

vagyis inkább ilyesmi:

[link]

[link]


Szóval én ilyen picike tetkókat simán bevállalnék :D

És te kérdező?Hogyvagy a tetkókkal?:)

2012. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néznek ki a tetkók. Nincs bajom a tetovált emberekkel és ha majd ha éretteb leszek és már minimum 18 leszek talán csináltatok. Nekem amúgy a rózsák tetszenek nagyon és a legjobb barátnőmmel eldöntöttük, hogy lesz majd "barátságtetkónk xDD" az 100% hogy vagy egy kereszt lenne vagy az, hogy BMX :DD
2012. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

5: Igazából már most csináltathatnék, de hiába vagyok 19, itthon csak meg kell beszélni a dolgot :D

Egyelőre egy gyújtógyertyát szeretnék :) Imádok motorozni, szóval nemhiszem, hogy megunnám.


Ilyesmit: [link]


De voltak-vannak ennél elvetemültebb ötleteim. Az egyik az, hogy hátra egy éjszakai jelenetet. Egy sírkert szerűségben farkas vagy kosfejű ember háttal van és néz visszafelé, közben meg eszi a hullát :D Kicsit beteg, de jól meglehetne csinálni. :D

2012. aug. 5. 11:27
 8/27 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék majd, de csakis olyat, aminek van értelme! Mondjuk a mutatóujjamra (oldalra) azt, hogy Soha ne add fel!. Nekem ez nagyon sokat jelent. :) Meg egy icipici smileyt, a hüvelykujjamra (a körmöm tövéhez). Illetve még egy írást, azt nem árulom el. :)


De addig semmiképpen nem csináltatom meg őket, amíg nem tudom, hogy a munkámban mennyire lesz hátrány (mentőorvosnak készülök).

És igen, nekem nagyon tetszenek a tetovált emberek (inkább pasik). :) Persze nem az, ha nincs fedetlen testrésze. :)


15l

2012. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy majd lesz a vállamon, de nem akarom elsietni, nehogy megbánjam :)



Az meg, hogy elítélem-e őket az attól függ milyen a tetoválás. Pozitív példának Eminemet tudnám felhozni, szinte mindhez hozzá köthető valami az életéből. Negatívnak meg az 5. válaszoló hozta fel a tökéletes példákat :D

Elég idegesítő, hogy van egy szép lány és ott virít rajta a cicamancs, madár, szívecske, csillag és társai. A másik nemnél a nonfiguratív meg a kereszt az ami tipikusan szánalmas :D


16f

2012. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
Imádom, nagyon tetszenek, de csakis akkor, ha van értelmük, ha a viselőjük tud hozzá kötni valamit. A divattetoválásnak semmi értelme nincsen. Abszolút nincs semmi előítéletem velük kapcsolatban, én is szeretnék 18 évesen, a példaképen nevének kanjiját a csuklómra, de én is félek pl. a munkaadóktól, ezért gondolkozom még a lapockámon is.
2012. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!