Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiatalok. Ki hogy áll a...

Fiatalok. Ki hogy áll a tetoválásokkal?

Figyelt kérdés
Tetszenek a tetoválások és a tetovált emberek? Valami előítéletetek van velük szemben? Szeretnél majd egyszer, ha igen milyet? Csak kíváncsi vagyok :-)

2012. aug. 5. 10:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az igényes, jól kidolgozott tetoválások nagyon szépek. Bizonyos esetekben tényleg nevezhető művészetnek, nekem is nem egyszer megfordult a fejemben, hogy tetoválnék... de magamra soha nem varratnék. Valamennyire egyetértek a kisebb regényt író sráccal ebben az előítélet meg kitűnés dologgal... És annak is igaza volt, aki azt mondta, hogy mire ő dolgozni fog, nem fog számítani a munkáltatóknak, mert majdnem mindenkinek lesz, de ha emiatt vagy ezzel akartok különbözni, akkor meg már nem lesz benne semmi pláne. A Jóisten is nem véletlen teremtett minket tetkó nélkül, hiszem így vagyunk a legszebbek. SZERINTEM!
2012. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem volt kreatív hangulatában :D
2012. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

En a szepen kidolgozott tetovalasokat szeretem.Majd szeretnek tetovaltatni is magamra,most meg gyujtok ra.

Nem hiszem hogy megbannam, mert mar par eve tervezem.

Egy kolibrit a vallamra, es egy sarkanyt a lapockamra.

2012. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
nekem egy kis sárkány van a bokámon. én szeretem :)
2012. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"Sokan hangoztatják, hogy "üzletemberek, felső vezetők, 6 diplomások, politikusok, ügyvédek, orvosok is tetováltatnak". Ja... csak én még nem láttam egyet sem. Lehet, hogy van 2-3 ügyvéd az országban akinek van tetkója. Lehet, hogy egy-két politikusnak is van..."


Hányat néztél már meg ruha nélkül? Honnan tudod mi van a hátán, vállán, seggén? A munkájukat nem kisgatyában végzik, úgyhogy sose tudhatod mi van rajtuk.


Valószínűleg azt sem tudod, hogy nagy melegben nem egy tekintélyes bíró egy lavór vízben áztatja a lábát a pulpituson, csak te nem látsz be a mögé sem, ami mögött ül. Ennyi erővel lehet egy 50 centis sárkány is a hátán, jó hogy nem látod, a talár ugyanis elég jól takar. Sőt, még egy rövid ujjú ing is takarja, ha csak nem vagy a bizalmas haverja minden ügyvédnek és politikusnak, hogy félmeztelenül/meztelenül parádézzanak neked, akkor azért elég meredek kijelenteni, hogy 2-3 ügyvédnek lehet tetoválása az országban. Az enyémet se látja senki, ha nem akarom. Munka közben, meg ha akarnám se látnák, mert ahhoz le kellene vetkőznöm pucérra.

2012. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

11-es. A 15 éves lány vagyok. :) És a szmájli hidd el, nekem majdnem az életemet jelenti. És ez nem olyan nyavalygós tinis duma. :) Eszembe jutott még egy amit kihagytam. A bokámhoz azt, hogy "Szent találkozás".


Minden jót!

2012. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
17. Ezt te sem gondolod komolyan:D Hú de sírtam a hozászolásodon. Ha te arra építesz, hogy mit fognak engedni a jövőben.. Képzeld el, hogy lehet hogy akkor a fiatalok lesznek azok akik dolgoznak, de a legtöbbjük aki tetkós rejtett helyen van a tetkója. És légy büszke a szüleidre, hogy ilyen hülyeségeket megengednek. Nekem egy tetkóm van ami nagyon fontos nekem de az is a hátamon.
2013. máj. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!