Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldök tetoválás mien...

Szemöldök tetoválás mien árban van?

Figyelt kérdés
2008. máj. 10. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
15000Ft-tól. Attól függ, hogy hol csináltatod.
2008. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HÁT,NEMTOM NEKEM 7000 VOLT,PEDIG SZALONBAN CSINÁLTÁK...
2008. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De jó nektek,ti egész olcsón megúsztátok.Én Fehérváron csináltattam 2007 decemberében,és 30ezret fizettem érte!!!De már kezd kikopni,halványodni.Úgyhogy nekem is keresnem kell lassan valakit,aki olcsóbban dolgozik!!!
2009. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15.000 -ért csinálták.
2009. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is 30 ezer volt Fehérváron
2009. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
a szemöltöktetoválásnál nincs rondább a világon, ha egy öreg nőnek van el sem tudom dönteni hogy nő vagy transzi, ha fiatalon akkor egyszerűen ronda.
2009. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

off :és akinek nem látszik a szemöldöke, olyan kevés? erre nem gondolsz? :)

Én pl ezért akarok.

2010. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
akkor festesd be.. még az is 100x szebb mint a szemöldök tetoválás. normálisok vagytok? az arcotokon van egy tetoválás.. áá extra gáz.
2010. jún. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is szőke pár pihe és hiába festettem, aznap úgy néztem ki, mint egy hülye, 2nap múlva meg lekopott.Én is tetováltattam 5éve ,akkor volt 13.És NAGYON megérte, nem erős, szinte észre sem lehet venni, de legalább van szemöldököm és nincs vele gondom.

Most megyek a szemhéjamat kedden megint , mert az lekopott.

mivel én rég sminkelem magam, így sokkal kényelmesebb, mert kisgyerek mellett nem sok időm van rá, meg ezt nem kenem el:)

Amire te gondoltál,h. csúnya, az xar munka, vagy xar fej :)

Most 15ezer Baján, legalábbis ez a legolcsóbb, de van 28-30ért is.

2010. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!