Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nagyon gáz az, ha...

Lányok! Nagyon gáz az, ha valakinek normális az arca, és nem rak alapozót meg ilyeneket csak szemhéjfestéket meg pl szájfényt? Az nagyon gáz így? Véleményeket kérnék?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 00:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze! Az Essence I Love Stage szemhéjalapját vettem, 749 ftért azt hiszem. Intenzívebbé teszi a színeket, igaz eddig még csak egy halványkéken használtam (ami viszont maga nem volt túl jó minőség, így alig látszott pár óra múlva, de ez nem az alapozó hibája szerintem). Jókat írnak róla a Krémmánián is, nézz utána ha gondolod.
2012. aug. 23. 20:42
 12/15 anonim ***** válasza:
Pont tegnap vettem meg ezt a szemhéjalapozót. Ki is próbáltam, a színe eléggé furcsa volt, hát majd kiderül hogy szuperál nálam. :)
2012. aug. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A színétől rettegtem én is a fehér bőröm miatt, de ha elkened, nem látszik. :)
2012. aug. 24. 18:03
 14/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nem látszik, ráadásul egy használat után úgy tűnik, hogy jó.

Reggel kisminkeltem magam, még délben teljesen jó volt. Még most is vállalható a sminkem, bár egy picit összegyűlt a redőbe, de nem az egész, ahogy korábban és nem 1 óra múlva. Szóval jelentősen javult a helyzet. Ki tudja, ha nem lesz ekkora meleg, talán még többet fog bírni a szemhéjalapozó. :)

2012. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én azért nem is próbálgattam, mert meghülyülnék 40 fokban ha még szemhéjfesték is lenne rajtam:S Majd ősszel:D
2012. aug. 24. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!