Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tenyleg ciki ha nem sminkelem...

Tenyleg ciki ha nem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
12/l nem erzem hogy kene de az osztalybol(6.-os vagyok) csak a 3 baratnom es en nem sminkelunk osztalybulira, szulinapra
2012. nov. 30. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

gyerek vagy még. Lassan már csak a 10 év alattiak nem sminkelnek. Nem is értem. Iskolába minek?? Minden nap minek?? Miért kell minden nap full extrásan kinézni??


Nem, nem ciki. Az ciki, aki kis tinir.bancnak öltözik 12 évesen, aztán csodálkozik, hogy az idősebben rámásznak.

2012. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
12 évesen egyáltalán semmilyen smink nem kéne senkinek, maximum szempillaspirál és szájfény
2012. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 13 éves vagyok és csak szülinapra,iskolás rendezvényekre szoktam szempillaspirált,fehér szemceruzát használni..:D

Amúgy tényleg nem kell sminkelni mindennapokra..

2012. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi is sminkeltük magunkat osztálybulira, szülinapra, de komolyan nem tudom most már, minek... Butaság volt, ilyen fiatalon nem is szép.

Most vagyok 15 éves, suliba alapozót meg szempillaspirált használok, meg nagyjából ez az általános, ha nagyon ráérek, akkor tust vagy szemceruzát. De akkor sem érzem magam rosszabbul, ha épp nincs semmi, nem ezen múlik. Különben sem gáz, nem is értem. Eszünkbe nem jutott volna valakit azért bántani, mert nem használ sminket, soha. Ez az ő döntése, hogy hogyan érzi jobban magát.

2012. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sakes válasza:
(FIÚ VAGYOK)Én személyes véleményem hogy a lányok azért sminkelik magukat mert azt hiszik hogy a fiúknak ez jön be,szerintem a kőlnikkel is ugyanígy vagytok.Az a lényeg hogy igazából senkit sem érdekel hogy milyen smink van rajtad,ha eléred az átlag minimumot a szépséglistán akkor semmi értelme.Elég a is ha nem beszélsz trágárul,megpróbálsz bulikon kapcsolatot teremteni másokkal.Ja és az is mellékesen hogy nem tudatod a barátaiddal a rossz tulajdonságaikat :D
2012. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Quorra ***** válasza:
fú ez naon ciki, akaszd fel magad mer nem sminkelsz
2012. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem ciki, sőt jobb is. A bőröd tovább marad feszes és szép :) Később hálás leszel érte, nem úgy, mint azok a lányok, akik 10 évesen olyan malter réteget kennek magukra, hogy a köművesek megirigylik :) Én is hülye voltam, sminkeltem magam korán, meg is lett az eredménye, 19évesen rosszabb abőröm, mint egy 30évesnek :D Szóval csak csínján a sminkkel. Alapozót főleg ne nagyon használj, esetleg egy kis púder mehet ha csillogna a bőröd, vagy egy kis szolíd szájfény ilyenkor még belefér. Később majd jöhet a szempillaspirál is szerintem olyan 14 évesen. De az arcodra sose kenj vakolatot, amig fiatal és szép a bőröd! :)
2012. dec. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

uristen én annó 15 évesen KEZDTEM próbálgatni sminkelni...



28/N

2012. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Amugy az osztalytarsaim se sminkeli magukat a suliban csak bulikra(nem diszkora gondolok)
2012. dec. 1. 09:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Amugy az osztalytarsaim se sminkelik magukat a suliban csak bulikra(nem diszkora gondolok)
2012. dec. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!