Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rúzs, szájfény és ajakápoló....

Rúzs, szájfény és ajakápoló. Ez már függőség? :|

Figyelt kérdés

Kezdjük úgy, hogy nem festem magam csak a szám. Van 6 rúzsom 8 ajakápolóm és 12 szájfényem (ebből 8at használok jelenleg) Szerencsére sosem volt problémás a szám. Ajakápoló mindig van rajtam napi 3x 4x átkenem. Rúzs csak ritkán suli miatt. Ha nem ajakápoló akkor szájfény van rajtam. Szóval kb. mindig van valami a számon. Ez már 2-3 hónapja így megy. Ha bemegyek egy drogériába akkor sosem bírom ki, hogy ne vegyek újabbat. Annyi ízben és színben van és annyira vonz...ez nem beteges kicsit? :/


14/L



2013. máj. 26. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neem. :) Velem is ugyanez van és ismerek még pár lányt, akivel szintén. Bár, én 23 éves vagyok és annyi idősen, mint te, még csak ajakápolóm volt sok, de hát régen volt az már...
2013. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

kérdezz meg egy olyan fiút, akinek adsz a véleményére :)


szerintem nem függőség, csak egyszerűen szükségtelen, 18F

2013. máj. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Énis főleg az ajakápolóimat használom. Imádom az illatukat/ízüket és ha van egy kis színük is na az maga a tökély :D Úgy vagyok vele, hogy amíg nem megyek csődbe (zsebpénzt nem kapok. A reggelire való pénzemből spórolgatok) addig nincs nagy baj :D Csak nem tudom, hogy kívülállóként ez hogy hat :D
2013. máj. 26. 20:28
 4/11 A kérdező kommentje:
:D Nem tudom mit szólnának haverok ha megszólalnék "nem beteges, hogy teli van a fiókom ajakápolóval?" :D
2013. máj. 26. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem, én a körömlakkokkal vagyok így. Illetve voltam. Még télen volt egy mániám, hogy majdnem minden másnap vettem egy új lakkot, addig amíg el nem fogyott a pénzem (megjegyzem, nem csak erre :D). Asszem márciusra gyűlt össze kb. 70. Aztán meguntam, hogy van ott rengeteg lakk, de nem tudom felhasználni mindet és feltettem belőle legalább 60at vaterára :D

20L

2013. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
beteges nyugi. Valószinüleg késöbb leszoksz róla hogy egyre több és több kell. Mivel ez most ujdonság, most kezdesz nöcisedni, de idővel már nem oylan különleges dolog. Aztán lehet hogy megmarad akkor sincs semmi. Sok nő van aki rúzsoknak nem bir ellenállni, van aki a körömlakkoknak. Kinek mi a dilije. Ennél nagyobb bajod ne legyen.... Tini korban én is nagyon oda voltam a sminkes cuccokért. Kozmetikus is lett belőlem.
2013. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem az ajakápolókat, fel is halmoztam belőlük kb 30 darabot. Még nyáron is száraz a szám, szóval inkább a színteleneket részesítem előnyben, az illatuk miatt veszem őket.

Aztán megtaláltam az igazit a Neutrogena Intense Repair "személyében". Ezt használom a legtöbbet.

A rúzsokat is szeretem, összesen 7 darab van.

A szájfényekért már nem rajongok, 3 van.

Nem beteges amugy, sokan gyűjtenek dolgokat.


19/L

2013. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel :D Köszi a válaszokat
2013. máj. 26. 21:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám betegesnek, szereted és kész. Én is szeretem őket, főleg az ajakápolókat. Nekem hullámokban jön a mánia (egyébként az összes sminktermékkel így vagyok), egyszer fogom magam, és veszek többet ajakápolóból, rúzsból, szájfényből. Utána realizálom, hogy minek annyi, és megfogadom, hogy nem veszek újakat, amíg el nem fogy ami van. Most épp megyek át megint a vásárlási fázisba. xD Elhasználtam az összes ajakápolómat, 1 maradt, de már vettem 3-at pluszba (abból 2 egyforma és ugyanaz, ami megmaradt miután a többit elhasználtam, de ritkán rendelek az Oriflame-ből, úgyhogy betankoltam mert ez a kedvencem). Szájfényből is az összeset elhasználtam, most nincs egy se, de igazából annyira nem is hiányzik, majd esetleg egyet veszek, mert kinéztem régebben. Rúzsból is most tavasszal teljesen kifogytam, de úgy voltam, hogy inkább drágábbat veszek, legyen 2-3 darab, de az olyan legyen, ami tényleg jó és használom is. Most 2 van, egy nem rikító, inkább natúr matt rózsaszínes és egy nude.
2013. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem beteges, csak felesleges, bár ha elhasználod hamar akkor nem romlik meg.:) Énis szeretem a szájfényeket/rúzsokat de 8-10 darabnál nincs több mert félek megromlik mire el tudom használni:)
2013. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!