Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táskát vegyek suliba?

Milyen táskát vegyek suliba?

Figyelt kérdés

Jövőre fogok iskolát váltani, és már régóta le szeretném cserélni régi, elnyűtt iskolatáskámat. De ha már újat veszek, szeretnék olyat, ami divatos, de nem túl kényelmetlen. Ti milyet javasolnátok?

17/L


2013. júl. 31. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a kényelem a fontos akkor szerintem hátitáska a legpraktikusabb.

De ha számít , hogy divatos legyen akkor: [link]

ezek is hátitáskák, de azért csajosabbak, mint a többi. rengeteg színben, mintában lehet ,kapni.


De esetleg vehetnél, nagy női táskát is, most nagy akciók vannak a sz üzletekben h&m, c&a, zara... ahogy tegnap nézelődtem, láttam sok leakciózott táskát amik jól néztek ki.

pl ez is egész jól néz ki:

[link]


[link]


Nekem mist ilyen van, azért szeretem, mert tudom vállon, karon meg oldaltáskaként is hordani, valamint nagyon nagy:

[link]


De te tudod, hogy neked mi tetszik.

Azért ,remélem segítettem! :)

2013. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Az első verzió nagyon tetszik, de a többin is gondolkozom :)
2013. aug. 1. 19:11
 3/3 anonim válasza:

[link]

Mi is most vettünk táskát, innen :) Baromi jól néz ki (szerintem) már most szeretem :D

2013. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!