Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám magam szépen...

Hogy tudnám magam szépen sminkelni?

Figyelt kérdés
Szóval a tust se igazán tudom használni :( legalább is ahogy én tudom úgy nem szép. Az alapozot meg abszolút nem :D ha meg is csinálom akkor úgy nézek ki mint aki pöttyös, szóval nem szépen. Tanács, hogy tudnék ezen javítani?? :(
2013. dec. 20. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézz fel youTubra ott van egy csomó videó :)

Amúgy is gyakorlat teszi a mestert! :)

2013. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem tudsz sminkelni akkor ne tussal kezd, meg ha az alapozás sem megy akkor használj eleinte csak korrektort.

Alapozni tanulni jók ezek a mostani BB krémek, mert nem olyan erősek mint egy alapozó. Nem egészen értem miért lennél foltos. Ha a pattanások miatt akkor korrektor kell, más esetben meg nem dolgozod el rendesen az alapozót.

Nagyon szépen folyékonyat ecsettel lehet felvinni, a szivacstól én jobban szeretem az ujjam, de kézzel meg a BB krém tökéletes.

A szemedet púderekkel tanuld meg kifesteni. Szerintem fontosabb az ecset mint a festék minősége. Persze nem valami 1 eurós üzlet szemfestékre gondolok. Szerintem olcsóbb drogériás márkákat is szépen lehet használni ha lealapoztad a szemhéjad és jó ecsetet használsz.

Keress rá a mac 217-es ecsetére az univerzális, ahhoz hasonlót próbálj keresni valahol.

2013. dec. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
youtube, Lise Eldridge :)
2013. dec. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lisa :) meg más videók, de ő a legjobb
2013. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy ha megcsinálom az alapozot, akkor valahol nem jó, és ezt mindig észre veszik :/ a tust meg nem tudom vékonyan szépen megcsinálni :/ köszönöm a tanácsokat :)
2013. dec. 21. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!