Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Eoptika vélemény? (színes...

Eoptika vélemény? (színes kontaktlencse)

Figyelt kérdés
eoptika.hu-ról szeretnék rendelni színes kontaktlencsét (dioptriásat) . Van esetleg valamilyen tapasztalat? Mennyi idő alatt értek ki a lencsék? Egyáltalán megérkeztek? Nem átverés? Nem vagyok még túl gyakorlott internetes rendelések terén, előre is köszönöm a válaszokat :)

2014. jan. 3. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig tőlük rendelek lencsét már éve óta. Pick-pack pontos szállítást kérek, ha van készleten az általam rendelt lencse, akkor 2-3 nap alatt meg szokott jönni, nem átverés:)
2014. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rendeltem már én is színeset, semmi gond a lencsével meg a rendeléssel, viszont én úgy jártam hogy a szemem pont nem bírta a lencse anyagát... amúgy minden más egyezett. Szóval kidobtam 10+ezret az ablakon. Sajnos ilyen is megeshet.
2014. jan. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: igen, ezért kell olyan lencsét venni, amit már próbáltál..én elmentem a vision expresszbe, ott kaptam próbalencsét, megvettem az első pár csomag lencsét, aztán, amikor már tudtam, hogy bevált, a továbbiakban az eoptikától vettem, mert sokkal olcsóbb.
2014. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) ez a PickPack pontos rendelés jól hangzik, de lehet a postára kérem.
2014. jan. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!