Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek korai lenne most...

Szerintetek korai lenne most a sminkelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Értettebb 13 és fél éves vagyok. Tudom, most biztos arra gondoltok milyen korai. Ezért szeretném megkérdezni, hogy szerintetek általános iskolába túlzás, ha egy kis pirosító (nagyon ritkán), nagyon vékony tus a szempillatövekhez, szempillaspirál és ajakbalzsam.

Ha ti anyukák lennétek megengednétek a lányotoknak?



2014. jan. 16. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg, ha gondoljátok, de szerintem 13 évesen még nem kell sminkelni.

Ha esetleg karikás a szemed, vagy van 1-2 pattid, akkor arra mehet egy kis korrektor, de ennyyi. Pattanásokra pedig mindenképp antibakteriális korrektort vegyéé!


A tus, és a pirosító teljesen felesleges még most. Az ajakbalzsam pedig szerintem nem kifejezetten sminktermék, inkább ápoló termék, amit érdemes is használni, főleg hidegben és szélben, mert akkor könnyebben kiszárítja a szél az ajkunkat. Szerintem a szempillaspirál is felesleges, de a felsoroltak közül talán ez az, ami még elfogadható egy 13 évesnél.

2014. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiiii ***** válasza:
100%

Azt csinálsz, amit akarsz, a Te tested (bár a Te szüleid, és a Te tanáraid....), de azt mondd meg, kérlek, reális és logikus érvekkel, hogy MI A CÉLOD VELE?

Igen, korai. Akkor is korai, ha Te érettebb 13 és fél éves vagy, mint a többi 13 és fél éves.

2014. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen nem engedtem a lányomnak hogy sminkeljen. Még gyerek, és igen korai..
2014. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Szentem nem korai!! De azer ne vidd túlzásba!! Szal ink legyen természetes hatása!! Pl ha a szemed erősebben van kisminkelveakk a szad ne annyira legyen!! Ên is 13 vok es ên a szemem huzom ki erősebben meg fehér pudert hasznalok meg korektort!! Jo. Ez soknak tűnik de nem az mert igazabol természetesen hat.....a puder es a korektor meg se látszik nekem!! Szal szentem nyugodtan!!
2014. jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell! addig örülj amíg nincs szükséged ilyenre, és alapból is szép vagy!
2014. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
elég a szempillaspirál és az ajakbalzsam a többi igencsak túlzás.
2014. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Gondolkozz el azob,hogy minek? Ajakápoló oké,mert száraz a szád.Bár 2 liter víz naponta csodákra képes.Spirál minek?Tus dettó.Pirosító?Sápadt vagy?Menj orvoshoz!:D Ne tedd tönkre a szép babaarcodat,akkor fogod észre venni a hiányát,mikor késő!;)
2014. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#4-es! Kíváncsi vagyok, milyen lesz a bőröd 3-4 év múlva... ;) És kedves kérdező, SEMMIKÉPP se sminkeld magad 13 évesen! Ne állj be a sorba, meg fogod köszönni később, és a bőröd is meg fogja köszönni :) Nem szép, ha valakinek egy maszk van az arca helyén, hidd el,jobb a természetes bőr! Csomóan csak meg fognak szólni... Én se sminkeltem soha, mégse tartanak rondának vagy igénytelennek.... 15/l
2014. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!