Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Visszavihetem? Mi a teendő?

Visszavihetem? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A pécsi Rossmannban vettem egy szemkihúzót (nem tudom mi a pontos neve), de siettem, nem próbáltam ki, és itthon látom, hogy egyáltalán nem fog. Visszavihetem?

2014. aug. 19. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Smink termékeket és fehérneműket nem szokás visszavinni szerintem nem fogják elfogadni.
2014. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, bár gondoltam, igen. Azért van pofájuk olyan termékeket eladni, amiket egyáltalán nem lehet használni..
2014. aug. 19. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen terméket nem szabadna forgalmazni, de legközelebb már ezért is figyelj oda kicsit jobban. :/
2014. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem működik, az azért más téma, mintha mégsem tetszene, és ki akarod cseréltetni. Más esetben nyilván nem cserélik ki, mert nem adhatják el, ha te már használtad. De itt arról van szó, hogy selejtes a termék, tehát alapból sem tudnák eladni.

Egy próbát megér, én biztos visszavinném. Legfeljebb azt mondják, hogy nem cserélik ki.

2014. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!