Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hogy vagy mi alapján...

Ti hogy vagy mi alapján tanultatok meg jól sminkelni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Magamtól is meg sok smink videót nézek.Sokat lehet a videókból tanulni.:)
2014. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megvettem az alap dolgokat ami kell egy sminkhez. (alapozó, szemceruza, szempillaspirál, szemhéjfesték valamilyen színben) persze nem legdrágábbat és mikor hazaértem a suliból kisminkeltem magam. Aztán este lemostam, ha volt kedvem újra megpróbálkoztam vele fürdés elött. Egyre jobban ment aztán a végére olyan jól ment hogy lehetett nyilvánosan viselni :D

Amúgy én nem használok minden napalapozót. Ha aránylag szép a bőröd, elég a korrektor is.

2014. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
youtube videók :)
2014. szept. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás, youtube videók.
2014. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell sokat, ennyi a titka.
2014. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

-rájöttem hogy nem vagyok az anyám, tök más színvilág vagyunk, nem nyúlhatok tőle. Tehát pont az ellenkezőjét kell megvennem annak amit ő.


-neten találtam olyan nőket, akik hasonló arctípussal rendelkeznek, és ellestem pár trükköt. (youtube, blogspot, tumblr)


-gyakorlás, tapasztalat és kreativitás. Pl. hogy celluxal kimaszkolom a tust, saját ötlet.


-barátnők tanácsai

2014. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Gyakorolni kell. :) Az ember előbb-utóbb rájön, hogy mi áll igazán jól neki, és elsajátítja a trükköket. :)
2014. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem irtad le a kerdesben, hogy te tulajdonkeppen milyen sminkre is gondolsz.

De peldaul ha te egy szepen elkeszitett es formas tusvonalra gondolsz akkor ez egy neked valo link:

[link]

Es az egeszben a legjobb, hogy ajanlanak is olcsobb es dragabb termekeket is :P

2014. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!