Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » (Helix) Piercingekről részlete...

(Helix) Piercingekről részletesebben? Nem értek hozzá igazán méég, így lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy teljesen hülyének néztek majd a kérdéseim által, de nem probléma.


Ha sima fülbevalót lőnek a fülembe, akkor utána karikát tudok belerakni, majd ha minden oké? Én ezt kicsit fájdalmasabbnak képzelem, hisz a sima fülbevaló és a karika között enyhe különbség van.


Nyáron egyáltalán nem érdemes csináltatni?

Szülinapomra kérném, ami júniusban van és háát mindennel eléggé szenvedek, nem hinném, hogy ez különb lenne.


Porcba mennyire fáj a lövés illetve a szúrás egy 5-ös skálán ahol az 5 a nagyont jelképezi?

Tudom a "szépségért meg kell szenvedni" de picit félek.


Az industrial piercing mennyire fáj?

Ez is nagyon tetszik, de ezt végképp nem merem bevállalni, még.


Amit esetleg még érdemes tudnom, illetve egész fontosnak tartjátok, kérlek osszátok meg velem! Az ápolásáról,gyógyulásáról már sokat olvastam.


2015. jan. 22. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is mindenképp szúrasd, ne lövesd, mert a lövés eltörhető a porcot.

Egyenesszárú ékszerrel ajánlott szúrni, mert sokkal jobban gyógyul, de utána ki lehet cserélni karikára. Nekem is így történt, egyenesszárúval szúrták, de most karika van benne.

Nyáron tényleg nem ajánlott csináltatni, mert izzadsz, amitől könnyebben elfertőződik, ill a strand sem tesz neki jót.

A szúrás abszolút elviselhető, 5-ös skálán mondjuk 2 és fél, de csak pár mp-ig :D utána ég kicsit, de tényleg megéri és nem egy nagy fájdalom.


Helixem és forward helixem van, így industrialról nem tudok nyilatkozni.

2015. jan. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! :D

amúgy 18éves kor alatt csak szülői aláírással vagy mivel csinálnak helixet? meg egyéb piercinget?

2015. jan. 23. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Attolfugg hol csinaltatod.

Van ahol 16ev alatt muszaj a szuloi felugyelet es 18alatt egy nyomtatvanyt is ki kell tolteni

Ahol en csinaltattam oda eleg egy cetlit vinni h a szulo beleggyezik es megcsinaljak azaz siman hamisithattam volna de nekem megengedtek szoval felesleges volt.

Hajra:)

Ja az industrial egesz sokaig gyogyul elsore szerintem valami kisebbel kezdj. En mikor a ket helixemet csinaltattam mindkettobe rogton karikat kertem ami vagy fel evig gyogyul de en nagyon azt akartam es semmi nagyobb baj nemvolt vele!:)

A szuras nemveszes.

2015. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!