Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence vagy Catrice szemöldök...

Essence vagy Catrice szemöldökápoló port lehet használni szemhéjra? Próbálta már valaki? Sajna a dm-ben és rossmanban nem találok normális matt nude színeket, amik nem porzanak.

Figyelt kérdés

#szemöldökpor #szemhéjra
2015. márc. 26. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Catrices vagy meg és néha én is szoktam használni, teljesen megfelel. :)
2015. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, ezek szemhéjfestékek is egyben. én a catrice-t ismerem, és használtam mindig a szememre is, mert szép matt színek vannak benne.
2015. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de amúgy a catrice-nek van már matt palettája is. : )
2015. márc. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de a Catrice-s paletta porzik és nem eléggé pigmentált.
2015. márc. 27. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:
én szemhéjalappal használom, és a saját applikátoros részével, így nem porzik. ecsettel blendingelem, tök szép lesz az eredmény. simán ecsettel és alap nélkül amúgy porzik, de a szemöldökkészlet is. :D
2015. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!