Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a blogomról?

Mi a véleményetek a blogomról?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 6. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát... elég kezdetleges. A szöveg még csak-csak, láttam már sokkal rosszabbat is, de elég zavaró, hogy kétsoros bekezdéseket használsz, nincs sorkizárva, semmi. A blogsablon is nagyon alap. A képek elég rosszak, és nincsenek értelmesen beleszerkesztve a posztba.

A tartalom meg unalmas. Annyi ilyen témájú blog van már, teljesen felesleges, ha nem tudsz újat mutatni. Drágább, nehezebben beszerezhető, itthon még meg sem jelent termékek kellenek, nem a lerágott csont, ha már maradnál ezen a vonalon.

Kezdetnem nem rossz, javítani lehet mindenen, de ha nem gondolod tényleg komolyan, akkor nagyon felesleges. A tizenkét évesek blogja ilyen szintű, de valahogy sejtem, hogy már nem annyi vagy.

Nagy pozitívum, hogy nem bántja a szemet, nagyon durván nem gyaláztad meg a magyar nyelvet és nincs tele emojikkal. :D

2015. júl. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed!

Lenne egy-két kérdésem, ha nem gond. Először is, mi a baj a szöveggel? A képek miért nem jók? És mit takar az nálad, hogy nincsenek értelmesen beleszerkesztve a posztba? Véleményem szerint a képek a szöveggel összekötve, logikusan következnek.

Nos, igen, a bekezdések fel se tűntek, a blogbejegyzés szerkesztésénél sokkal kisebbek a terek, de javítani fogom. A blogsablon lehet, hogy alap, kutattam rengeteget utána, de hidd el, ez a legnormálisabb az ingyenesek között. Ha lenne rá lehetőségem, nyilván szemrevalóbbra módosítanám, de sajna nincs.

A tartalommal kapcsolatos megjegyzésed pedig sokat segített, azt hiszem a nehezen beszerezhető termékek megoldhatók, úgyhogy még egyszer köszi, hogy vetted a fáradtságot és írtál nekem!

2015. júl. 6. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem néhány olyan dolog szúrta a szemem a blog olvasásakor, amikre ha odafigyelsz, könnyen elkerülheted őket.

Egyrészt, elég rendezetlenné teszi a blogot, hogy a képek hol balra, hol középre vannak zárva; illetve, hogy állandóan más méretűek.

Ami szintén nem egy esztétikai előny, és amit szerintem véletlen állítottál be, az, hogy a szöveg fele fehér háttérrel rendelkezik, a másik fele nem. Ha direkt ilyen, akkor én javasolnám, hogy a kiemeléseket ne így oldd meg, mert egyszerűen nem szép.

A termékek, amikről írsz, tényleg lehetnének 1.aktuálisabbak 2.különlegesebbek. A L'Oreal-os tus, amiről írtál, nekem pl legalább 2 éve megvan már.

Rengeteg fórum van az átlagos kozmetikai termékekről, ahol sok-sok ember véleménye olvasható, így aki kíváncsi egy ilyen termékre, nyilván inkább ott olvassa el több ember véleményét. Ezért kéne valami "pluszt" belevinned a blogba, ami az ilyen fórumokhoz képest különlegesebbé teszi.

2015. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

A dolgok, amiket írtál tényleg teljesen véletlenek, de azonnal javítom őket. Köszönöm, hogy az észrevételeidet és tippeidet megosztottad velem!

2015. júl. 6. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak mert arra még nem kaptál választ, hogy a képek miért nem jók:

- lelógnak a bemutatott termékek a képről

- rosszul választod meg a háttereidet: zajosak, túl sötétek. Pl. csudajó, hogy a Kojaszant olvasod (nekem is megvan angolul), csak épp totál elvonja a figyelmet a tusról, amit bemutatsz.

- rosszul megkomponált képek (nézzél már utána a kompozíciós alapszabályoknak)

- Fehéregyensúly, színegyensúly úgy el van csúszva, ahogy illik. Ha már beauty blogot írsz, akkor vissza kéne tudni adni a termékek eredeti színét.

Vedd elő a józan paraszti eszed, Kérdező! [link] ("1. kép: egy réteg 2. kép: két réteg festék") Szóval úgy, hogy a 2. kép több árnyalattal világosabb, mondd ez az összehasonlítás neked bármit is?


Nem olyan nagy wasistdas utánaolvasni a fotográfia és a tárgyfotózás alapjainak (interneten ingyen is megteheted), beszerezni néhány színes kartont és 2 LED lámpát, hogy jók legyenek a képeid, ha tényleg komolyan gondoltad a blogírást.

2015. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!