Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy BB krém vagy két korrektor?

Egy BB krém vagy két korrektor?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban? Egy folyékony korr. pulsz egy camouflage vagy egy BB krém? Kb ugyanannyi lesz árban.:)
2015. júl. 16. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ neked melyikre van szükséged, nekem 7 féle BB-m van, de nagyon ritkán használom bármelyiket is. Nyáron le is folynak szóval értelmét sem látom. Korrektort meg minden nap használok, szóval nekem az érné meg jobban.
2015. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy BB krém nem fed olyan jól.

Viszont a korrektor elüthet az arcszínedtől, ami feltűnő lehet, ha kis területeken használod.

Legjobb lenne, ha 1 BB krémre, és 1 korrektorra is betáraznál. Nekem most Miss Sporty-So Clear tiftes korrektorom van.

2015. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!