Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egész pontosan mi a különbség...

Egész pontosan mi a különbség a szemöldökpor és szemöldökceruza között?

Figyelt kérdés
Melyik mire jó, melyiket ajánlanátok inkább.... nem vékony a szemöldököm nem azzal van a baj, csak kicsit "élénkíteni" szeretném a színét, meg egy kicsit "lyukas+ is ha értitek mire gondolok ..... :D köszönöm előre is :)

2015. aug. 10. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
*jaj és az essence szemöldökceruzája és szemöldökpora között vacilálok
2015. aug. 10. 19:59
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Én sötétbarna színű matt szemhéjpúdert használok, külön szemöldökre nincs semmilyen termékem. De a szemöldökpor és a szemöldökceruza között annyi a különbség, hogy az előbbi egy tégelyben por, az utóbbi pedig olyan, mint pl. a pasztellceruza vagy szénceruza.
2015. aug. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%

azért a szemöldökceruza viszonylag kemény. keményebb mint egy szemceruza. én a szemöldökceruzát ajánlanám. sokkal természetesebb hatást lehet elérni vele, mint mikor az egész szemöldöküket befestik porral. ceruzával csak belehúzol egyet kettőt és kész.

ha a divatot akarod követni, akkor vegyél szemöldökport. most a legtöbben azt használják, és jó vastagon kihúzzák a szemöldöküket.

2015. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok, mindenkinél más válik be. Én pl szemöldökporral sokkal szebb és természetesebb szemöldököt tudok csinálni, mint ceruzával. Porból szerintem a Catrice-nek van a legjobbja ár-érték arányban. Nézd meg azt is, szerintem jobb, mint az essence (bár én azt még nem próbáltam csak a tesztert nézegettem)
2015. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!