Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen korai a sminkelés?

15 évesen korai a sminkelés?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,szeptemberbe megyek gimnáziumba!Nem arról van szó,hogy azért szeretnék sminkelni mert mindenki azt csinálja,hanem mert pattanásos vagyok már kb. 3éve és egyszerűen mindent megteszek azért hogy eltüntessem őket,rendesen ápolom a bőröm,de így sem jó!Nagyon nyíltak a pórusaim!Nyilván nem alapozóra gondolok,de lekezdtem használni a garnier BB krémét,egy catrice korrektort,1-2 essence természetes rúzst meg szájfényt,szemhéj port,de csak nude,barnás árnyalatokat és szempillaspirált!Teljesen mondhatni láthatatlan smink,e nekem jobba a lelkemnek ha tudom,hogy nem látszódik annyira a hibás bőröm!Gimnáziumban pedig szerintem már a tanárok nem fognak annyira rossz szemmel nézni egy ilyen konkrétan láthatatlan sminkre!Mi erről az őszinte véleményetek,de kérlek normális válaszokat írjatok,még akkor is ha nem értetek velem egyet!:)

Köszönöm!



2015. aug. 11. 19:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és még a szemöldökömet szoktam megcsinálni egy s-he szemöldökceruzával,vastag a szemöldököm,nem azzal van a aj,hanem ilyen "lyukacsos" és engem zavar
2015. aug. 11. 19:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem korai, ha tényleg semleges színeket használsz. :)

A tanárok nem szólnak (nálunk legalábbis), és szinte mindenki sminkeli magát. Szóval nyugodtan.

2015. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai egyáltalán.:)
2015. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hát teljesen semleges színekről van szó,a catrice 2palettája van meg,az egyik az absolute nude nevű paletta,a másik pedig az absolute matt paletta,és még a Lovely nude make up kit nevű paletta,már a nevükön is látszik hogy teljesen semleges színekről van szó!

A 2 rúzs pedig a 11 nude love és 07 natural beauty

A szályfények nyilván meg csak egy kis rózsaszín csillogós :) :) :)

2015. aug. 11. 19:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a teljesen normális válaszokat,örülök hogy nem látjátok korainak :)
2015. aug. 11. 19:33
 6/12 anonim ***** válasza:

A pattanások ellen vannak jó krémek stb.

Bőrgyógyásznak mutattad? :)

2015. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele még bőrgyógyásznál:)
2015. aug. 12. 13:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A pattanásokra re deld meg a patti nevű krémet 1 het után nekem eltünt az összes :)
2015. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Renvoi Zsuzsanna válasza:
Nem tartom korainak a sminkelést. Egy szép, natúr, visszafogott smink szeretem mindig elegáns és nőies.
2015. aug. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem korai, csak ne vidd túlzásba. ;)
2015. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!