Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 évesen korai a sminkelés?

15 évesen korai a sminkelés?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,szeptemberbe megyek gimnáziumba!Nem arról van szó,hogy azért szeretnék sminkelni mert mindenki azt csinálja,hanem mert pattanásos vagyok már kb. 3éve és egyszerűen mindent megteszek azért hogy eltüntessem őket,rendesen ápolom a bőröm,de így sem jó!Nagyon nyíltak a pórusaim!Nyilván nem alapozóra gondolok,de lekezdtem használni a garnier BB krémét,egy catrice korrektort,1-2 essence természetes rúzst meg szájfényt,szemhéj port,de csak nude,barnás árnyalatokat és szempillaspirált!Teljesen mondhatni láthatatlan smink,e nekem jobba a lelkemnek ha tudom,hogy nem látszódik annyira a hibás bőröm!Gimnáziumban pedig szerintem már a tanárok nem fognak annyira rossz szemmel nézni egy ilyen konkrétan láthatatlan sminkre!Mi erről az őszinte véleményetek,de kérlek normális válaszokat írjatok,még akkor is ha nem értetek velem egyet!:)

Köszönöm!



2015. aug. 11. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. Csak nyugodtan! :)
2015. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ennek örülök,hogy ti is így gondoljátok,a nagyon durva,ízléstelen sminkelésnek soha nem voltam(és nem is leszek)a híve,csak a szimpla natúr,föld színek,amiből természetes sminket tudok csinálni!Én igazság szerint nem is smink ként tekintek rá,hanem csak kihangsúlyozom vele a természetes szépségem és megpróbálom amennyire természetesen lehet eltakarni az arcom hibáit!:)
2015. aug. 27. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!