Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha fekete a szemöldököm be...

Ha fekete a szemöldököm be tudom festeni nagyon világosbarnára vagy esélytelen kivilágosítani?

Figyelt kérdés
2015. aug. 28. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy a hajat, lehet a szemöldököt is világosítani.
2015. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fogja befogni. Ki kell szőkíteni valamennyire, azután rá lehet festeni világosabb barba szemöldökfestékkel.
2015. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meddig tart ha kivilágosítom?
2015. aug. 28. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy 1-2 hét után ledobja a világosabb festéket a szőkített szemöldök, tehát már meglátszik a kopás. A barátnőm 2 hetente jár kozmetikushoz festésre. Nálam speciel pont fordítva történik, másfél-2 hét után besötétednek a szőkített, újrafestett szálak, ami elvileg nem lenne lehetséges.

Először kozmetikussal csináltasd meg. Én magamnak csinálom, mert többször elszúrta több kozmetikus, ezért meguntam, de én magamnak is tökéletesen meg tudom csinálni.

2015. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én magamnak szőkítem, elég havonta, nem szokott kopni egyáltalán csak a szőr cserélődik, amikor a hajamat festem akkor szoktam a szemöldököm is, ugyanazzal a festékkel. Csak a szemöldökön pár percig elég fenthagyni a festéket, így nem szőke lesz mint a hajam, hanem csak világosbarna.
2015. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szőke a hajszínem és mikor festjük,ugyanazzal a hajfestékkel kenek a szemöldökömre is.Elsőre kiszőkítette a fekete szemöldökömet.Igaz a lenövés meglátszódik,de mindig kibírja következő hajfestésig...addig világosbarna szemöldökceruzával szoktam kihúzni :)
2015. aug. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!