Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok 13 évesen a korrektor és...

Sok 13 évesen a korrektor és szempillaspirál?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és szempillaspriált meg korrektort szoktam "magamra kenni".

Nem igazán tudom eldönteni hogy most ez sok, mert tényleg keveset kenek fel a korrektorbol, akkor is csak a szemem alá, mert durván sötét karikáim vannak, amit örököltem.

Tényleg sok? Mindenki azt mondja nem kéne sminkelnem magam, de ez szerintem nem is számít szinte annak.

Köszi, 13/L


2015. aug. 31. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a "szinte semmi" kategória.
2015. aug. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem sok. Láttam már 13 évest mű szemöldökkel, elég örömlány hatását keltette.
2015. aug. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg szerintem is ez a semmi kategória. Eszembe sem jut, hogy alapozót meg többet kenjek magamra.

Utolsó: na az már dúrva :D nem cigány volt? Mert a mi sulinkban úgy kenik magukat... rossz rájuk nézni ._.

2015. aug. 31. 16:07
 4/5 anonim válasza:
Nem sok, sőt! nyugodtan használd csak
2015. szept. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is használhatod ezeket nyugodtan, ezektől nem lesz még olyan drasztikus változás az arcodon! viszont nagyon sok korodbeli már műszempillát hord, meg prostivá keni ki magát, ami szerintem taszító. tény, hogy én 13 évesen nem nyúltam hozzá egy sminktermékhez se, max otthon viccből de hát változott a világ azóta... 23/L
2015. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!