Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A bb krém és a korrektor...

A bb krém és a korrektor lejön tesi órán?

Figyelt kérdés
Gimis vagyok és minden nap van tesi órám. Lejön ez a két dolog tesi közben? Stiftes korrektorom van, ha ez számít valamit.
2015. nov. 14. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó minőségű akkor nem jön le. Az olcsó vacak meg tesi nélkül is lejön.
2015. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Attól függ, milyen típusú korrektor, milyen a bőröd (zsíroson jobban mászkálnak a termékek). Lehet amúgy kapni sminkfixálókat, azokkal tartósabb marad.
2015. nov. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Te tesi órán alapozóban ugrálsz?
2015. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ugrálok alapozóban, nem használok még alapozót és nem is szeretnék. Többnyire kevés korrektort szoktam. És köszönöm a válaszokat.
2015. nov. 14. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit csináltok tesin, és mennyire izzadsz. Ha meg vagytok hajtva, és nagyon izzadós vagy, akkor az a korrektor, ami a helyén marad, az sztem neked kb. a megfizethetetlen kategória.
2015. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 divatguru ***** válasza:
Szerintem használj egy jó tartós púdert és ha még tesi után van egy kis időd akkor úgymond "igazítsd meg". :) Amúgy az előző válaszoló jól mondta: ha ugráltatnak/meghajtanak titeket akkor ott a legmárkásabb sminket sem tarja ott semmi. :/ Sajnos az izzadás már csak ilyen.. :/
2015. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!