Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hölgyek/lányok ti kitől...

Hölgyek/lányok ti kitől hogyan tanultatok meg sminkelni?

Figyelt kérdés

És mennyi idő kellett amíg belejöttetek.


Volt előttetek szülői példa, anyukátok, tesótok, barátnő vagy internet segített?


2016. jan. 24. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Magamtól. Interneten olvastam utána meg könyvekben, néztem videókat is. Na meg próbálkoztam először csak otthon és csak akkor viseltem utcán, ha már jól ment. Nem kellett olyan sok idő, hamar belejöttem, de azért még mindig lenne mit tanulnom, biztos. Nagymamám nem sminkelte magát, anyukám se túlzottan.
2016. jan. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Magamtól leginkább. Addig gyakoroltam, míg jó nem lett, néha a youtube-on néztem meg pár informatív videót.
2016. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

magamtól

anyukám csak szempillaspirált használ, azt is csak utánam :D

youtube-on néztem videókat, meg amúgy se sminkelek erősen, így nem volt nehéz, szinte rögtön sikerült

2016. jan. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Magamtól, Marie Claire-ből, Elle-ből.


Nem voltak még videók. Meg olyan vagyok, hogy alapból nem csinálom azt, amit egy hozzám hasonló senki mond.

2016. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Fogtam a szemceruzát, és kihúztam vele a szemem. Fogtam a spirált, és eleinte bénázva, később gyakorlottan átfésültem vele a szempilláimat. Fogtam a szemöldökceruzát, és halvány tónust raktam arra a részre, ahol alig nő szemöldököm.

Nem értem, mit kell ezen tanulni, fogod a cuccokat, és használod.


A végeredmény ilyen, csak kevésbé vastag, és nem használok szemhéjpúdert.

[link]


Azt tudom elképzelni, hogy ha valami kacifántosabb sminket készít az ember több termékkel, akkor annyi segítséget keres, hogy milyen sorrendben ajánlatos alkalmazni...

2016. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is leginkább magamtól. Szűk családi körben senki nem sminkeli magát. Gimi alatt kollégista voltam viszont, szobatársaim közül többen is sminkelték magukat, így láttam, hogy ők hogy csinálják, de akkor én még nem sminkeltem. Csak 18 éves korom körül kezdtem el rendszeresen sminkelni magam. Olvasgattam sok magazint (Glamour, Elle stb.), biztos azokból is megragadt sok minden. Illetve utóbbi időben videókat is nézek neten.
2016. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Leginkább internetről. Nagyon nagyon régen alul egy szemceruzával kezdtem, majd szempillaspirál, idővel jött a szemöldökceruza és tulajdonképpen a mai nap is itt tartok, több sminket nem használok. Az alsó vízvonalról pedig a felső vízvonalra teszem a szemceruzát.

Anyukám semennyire nem sminkelt.

2016. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól van, vonalat tényleg mindenki tud húzni, de a smink az, ami alapozással kezdődik, az pedig a legnehezebb, hogy úgy csináld meg, hogy a kevesebb több legyen, hogy azt a picit szépen eldolgozd, hogy ne tűnjön fel. Pingálni nyilván mindenki tud.
2016. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magamtól.

Eleinte lassabban ment, most már ha akarom gyorsabban is megy.

2016. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!