Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szempillaspiral?

Melyik a legjobb szempillaspiral?

Figyelt kérdés
Egy olyan szempillaspiralt szeretnek ami nem csomos es nem ragadnak ossze a pillaim ha felkenem es meg dusito hatasu legyen....max 3000ft-ot szanok ra
2016. febr. 10. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik , szerintem a maybelline lash sensational elég jó ebben az árkategóriában
2016. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebben az árban én is a maybelline lash sensationalt ajánlom, nekem nagyon bejön és a napokban a dm-ben 2000ft volt akciósan.

Bár nekem tetszett az essence lash princess is az kb 1200ft, de nincs olyan jó, mint a maybelline, de nem is rossz.

A drogériás termékek közül ezeken kívül nekem nincs olyan ami megfelelő lenne, a következő az artdeco ami 4-5ezer ft.

2016. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Yves Rocher: Sexy Pulp, de nagyon drága így csak kedvezményesen éri meg beszerezni. (Ha kérsz törzsvásárlóit, automatikusan kapsz egyet ingyen)
2016. febr. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a New York Color "City curls" szempillaspirálja vált be legjobban. 900 forint körül van, de nehéz beszerezni, mert szinte folyamatosan hiánycikk. Egyébként Tesco, dm, rossmann, müller is forgalmazza.
2016. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Nekem oriflames jött be nagyon, de egy barátnőmnek meg avonos..
2016. febr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!