Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon ciki ha sminkelek 13...

Nagyon ciki ha sminkelek 13 évesen? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval....nálam nem alapózóról meg minden szarságról van szó, hanem arról hogy fekete szemhéjpúderrel megerősítem a szemöldököm. Túl hiányos és sokkal jobban tetszik az arcom ha megcsinálom a szemöldököm...szebb lesz vagy mi...Persze mást nem csinálok. Szóval ez gáz? Sok ebben a korban?

2016. jún. 6. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem sok egyáltalán, de fura hogy fekete szemhéjpúdert használsz. Az nem szemöldökre való és nem is természetes általában. És csak fekete hajhoz illik, semmi máshoz. Biztos szebb lesz tőle? Csak azért kérdezem mert húgom is festi, sötétbarnával, de a haja meg világosabb ennél így rémesen néz ki. Csak ezt ő nem látja valamiért...
2016. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, egyáltalán nem sok.
2016. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1) Nagyon sötét hajam van, és a szemöldököm is fekete. De egyáltalán nem feltünő. Főleg hogy nem olyan erősen van megrajzolva:)


2) Köszi a választ:) Ennek örülök:D

2016. jún. 6. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is fekete szemhéjpúdert használok a nagyon sötét barna hajamhoz, mert a sötétbarna szemöldökporok meg ceruzák elütnek a szemöldököm színétől és idétlenül világosak.


Szerintem ebben a korban ez még nem jelent semmi rosszat, semmi bajod nem lesz tőle, kinézetre meg ha neked tetszik akkor oké :)

2016. jún. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez pont elég! :)
2016. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:)))
2016. jún. 11. 14:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Màr hogy lenne ciki?! Nyugodtan!
2016. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!