Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Koldok piercinget szurtam ma...

Koldok piercinget szurtam ma magamnak es nem tudom bent hagyjam e?

Figyelt kérdés

Szoval mielott jojjenek az olyan valaszadok hogy fujj es undorito es nem valo, en magamnak csintattam nem manak! Ahogy eddig sem ezek utan sem mutogatom a hasam! Nekem tetszik, magamnak csinaltam! Szoval eleg duci lany vagyok es bizony vannak uszogumik! Nem borzaszto de van! Nagyon szerettem volna koldokpiercinget mert borzasztoan tetszett! Rendeltem tut pc-t! (Az eddigieket is en csinaltam magamnak szoval ebbe megint ne menjunk bele! :D) meg kerdeztem egy hozza erto embert aki azt mondta akar kinek, igen nekem is lehet attol fuggetlenul h van jopar kilo felesleg! Viszont most hogy meg van, bent van, csip! Vagy en ne is tudom! Ha le ulok, faj ugyan ugy (mivel ugye gyurodnek azok a hurkak ;) ) viszont ha azt mondjak lehet, akkor egy ido utan ez is el mulik nem? :/ vagy igy soha nem fog be gyogyulni?

Keerem kimeljenek a bunko es nem a kerdesemre valaszolo valaszolok!!!



2016. júl. 13. 13:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
Szia! Először is,ha neked tetszik akkor kit érdekel, h más mit gondol. Viszont,ha fáj lehet allergiás vagy az anyagra. Orvosi fém? Lehet arra kellene kicserélned, meg fertőtlenítsd le a piercinget is meg a sebet is. Ha továbbra sem javul,akkor mutasd meg házi orvosnak és vedd is ki a piercinget. Nehogy elfertőződjön. Ha mégis elmúlik a fájdalom és szépen begyógyul,akkor nyugodtan tartsd meg, mit számít, h vannak hurkáid? Nem csak az anorexiások viselhetnek ilyet!! Egyébként azok szerintem undorítóbbak mint bárki más
2016. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Huh,küldj képet hogy néz ki, lehet tudok segíteni :/
2016. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1! Nagyon szepen koszonom a valaszod! Hihetetlen hogy vannak meg ilyen normalis emberek hogy nem egybol le szoljak az embert! Jol esett hogy nem nekem estel, hanem normalis voltal! :)
2016. júl. 13. 14:02
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
Igazán nincs mit. :) segítségért írtál,nem megalázásért. Nekem az orromban volt egy karika, az is fájt kb 2hétig, de begyógyult. Semmi esetre ne hanyagold el! 27/L
2016. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem elég hogy hurkásra elhízol még magadnak szúrsz piercinget? Nyilván fáj, mert elfertőződött, be van gyulladva, nem jól csináltad meg mert nem értesz hozzá. Nem múlik el amíg ki nem veszed és nem kezeled... de ez már a te dolgod. Ha neked a vörös bőrben a gennyes piercing is megfelel akár hagyhatod is. Hogy lehet valaki ennyire igénytelen?
2016. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo, neked is koszonom a valaszod bar pont errol beszeltem hogy ha normalisan nem tudsz inkabb ne is irj! Ne is foglalkozz a kerdessel egyszeruen csak menj tovabb! :) szep napot neked! :)
2016. júl. 13. 14:19
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

normális volt, mert nem téged, hanem a vékony nőket undorítózza le... biztos az egyes is dagadt...

milyen anyagból van a piercing? fertőtlenítve lett-e? hogy néz ki a piercing környékén a seb?

miután piercinget szúrnak még fájhat egy darabig, szóval ennyi információból nehéz megállapítani. ha te úgy ítéled meg, hogy nem normális ahogy kinéz, akkor menj el orvoshoz.

2016. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7 es! Neeeem! Felre erted!! Es ha nem voltam egyertelmu akkor bocsi mindenkitol! Ugy ertettem hogy normalis volt hogy nem kezdett ez fikazni stb! Termeszetesen a nagyon vekonyakat sem kell bantani hiszen lehet hogy neki az tetszik vagy lehet hogy betegseg miatt olyan amilyen! Azert mert en kover vagyok, nem szolom le a vekonyakat! En is bar csak lehetnek olyan vekony! :) kuldok kepet hogy lasd milyen hatha ugy tobbet tudsz segiteni! De koszonom a valaszod!! :)
2016. júl. 13. 14:36
 9/23 anonim ***** válasza:
Hello szia! Én vok a bunkó egyes. Nem vagyok dagadt,163cm 59kg :D de aki csontvázra fogy betegség nélkül, az undorító. Én is voltam 49kg,mint az okádék úgy néztem ki.
2016. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Irigyellek oszinten mondom!!!

Ha annyi lennek mint te, ossze tennem a ket kezem :D

2016. júl. 13. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!