Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Koldok piercinget szurtam ma...

Koldok piercinget szurtam ma magamnak es nem tudom bent hagyjam e?

Figyelt kérdés

Szoval mielott jojjenek az olyan valaszadok hogy fujj es undorito es nem valo, en magamnak csintattam nem manak! Ahogy eddig sem ezek utan sem mutogatom a hasam! Nekem tetszik, magamnak csinaltam! Szoval eleg duci lany vagyok es bizony vannak uszogumik! Nem borzaszto de van! Nagyon szerettem volna koldokpiercinget mert borzasztoan tetszett! Rendeltem tut pc-t! (Az eddigieket is en csinaltam magamnak szoval ebbe megint ne menjunk bele! :D) meg kerdeztem egy hozza erto embert aki azt mondta akar kinek, igen nekem is lehet attol fuggetlenul h van jopar kilo felesleg! Viszont most hogy meg van, bent van, csip! Vagy en ne is tudom! Ha le ulok, faj ugyan ugy (mivel ugye gyurodnek azok a hurkak ;) ) viszont ha azt mondjak lehet, akkor egy ido utan ez is el mulik nem? :/ vagy igy soha nem fog be gyogyulni?

Keerem kimeljenek a bunko es nem a kerdesemre valaszolo valaszolok!!!



2016. júl. 13. 13:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az sem minegy,h ki milyen magas. A te magasságodhoz ez már túl kevés lenne. De ha nagyon nem tetszel magadnak adhatok pár tippet ami segít fogyni.
2016. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem önsajnálni kell meg irigykedni, hanem diétázni és mozogni rendszeresen... akkor te is vékony lennél. Mi olyan nehéz ezen? 2 hónap alatt 6 kilót fogytam, rohadt egyszerű volt. Undorodnék magamtól ha kövér lennék, csodálkozok, hogy te hülyeségekkel foglalkozol ahelyett hogy az egészségeddel törődnél... ez igénytelenség, téged ez nem zavar egyáltalán?
2016. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
49%

Ducinak lenni nem igénytelenség. Nem mellesleg nem irigy a kérdező a szó eredeti értelmében. Duci nem lehet egészséges.

Rendben, játszunk egy kis játékot: Mutass nekem egy kb 70 kg-os, duci csajt, aki igazoltan abba halt bele, mert a súlya miatt egészségtelen volt.

2016. júl. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
46%
Mindenkinek más tetszik. Nekem csúnya, ha vki csont sovány, ezért meg is kaptam a magamét,h vélemény írtam. De ugyan akkor minden undorítónak igénytelennek le lett hordva a kérdező. Nem a test súly mondja meg,h igénytelen e vki. E mellett az egészségi állapot sem határozható meg így, h kövér vagy beteg vagy,vékony vagy egészséges vagy. Én nem vok kövér mégis magas a koleszterinem és túl vok egy jóindulatú petefészek daganaton. Szóval kár így általánosítani. Egyébként piercing problémája volt,nem súly gondja...
2016. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném még az igénytelenséghez, vam olyan bomba csaj ismerősöm aki heti egyszer cserél bugyit... Na én ezt nevezem igénytelen gusztustalannak...
2016. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

"Kedves" valaszolo! :) szerintem nem sajnaltattam magam, es nem kertem ilyen temaban a velemenyed! :) de el fogadom a te velemenyed is! ;) nem mindenki lehet olyan egy igenyes, hiba nelkuli szepseg mint te! :) legyel buszke magadra hogy elegedett vagy magaddal! :)

Azert en minden jot kivanok neked!! :))

2016. júl. 13. 16:09
 17/23 anonim ***** válasza:
Az összes aki ilyen fajta gyűlölködő kommentett ír, saját magát is utálja. Hányingere van az életétől is,ezért másokon éli ki magát. Úgy érzi jobban magát, ha bele tiporhat egy másik ember lelkébe,azt hiszi h lerombolja ezzel az önbizalmát,így ő maga fentebb kerülhet a társadalom által felállított hazug hamis képekkel teli szamár létrán. Pedig nem... Sokan bedőlnek a médiának,azoknak az agyon photoshopolt csodás képeknek,amiket mindehol nyomatnak,csak hogy ne érezd magad jól és minél többet költs olyan cuccokra,amik a gyönyörű photoshop alakot ígérik. Bocsánat, h már témától eltértem kedves kérdező, de muszáj volt ezt leírnom. Ha a kövérségben több pénz lenne,akkor most az lenne az ideál. Szidjatok csak nyugodtan,nem érdekel mert tudom,h ez az igazság. Nem vagyok fanatikus,egyszerűen csak sok mindent láttam már.
2016. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Regebben nagyon zavart ha valaki ilyen bunkon es alpari modon szolt valami olyant! Adtam mindenki velemenyere! probaltam meg felelni mindenkinek! Amit nem lehett!!! Ha valakinek ez volt a jo akkor a masiknak biztos h azzal volt baja! Meg tanultam hogy nem masokkal kell foglalkozom! Es ha meg is ilyen szituacioba kerulok, nem kell nekem ugyan olyannak lennem es ugyan ugy vissza vagni hiszen akkor olyanna valnek mint o! Ha neki ez a boldogsag az eletebe hogy masokat probaljon meg alazni, akkor hajra! Nem veszem el tole ezt a kis oromet!De nalam most rossz emberbe akadtal mert nem igazan erdekel a velemenyed! Fel ora mulva mar nem is emlekszem rad!:) de azert koszonom hogy szenteltel ram ennyi idot az eletedbol! :D meg tiszteltel vele :D
2016. júl. 13. 16:37
 19/23 A kérdező kommentje:
A tobbieknek koszonom! :))
2016. júl. 13. 16:38
 20/23 anonim ***** válasza:
Nagyon jó hozzá állás, én már sok mindenen átmentem, de még nem sikerült idáig eljutnom.
2016. júl. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!