Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Koldok piercinget szurtam ma...

Koldok piercinget szurtam ma magamnak es nem tudom bent hagyjam e?

Figyelt kérdés

Szoval mielott jojjenek az olyan valaszadok hogy fujj es undorito es nem valo, en magamnak csintattam nem manak! Ahogy eddig sem ezek utan sem mutogatom a hasam! Nekem tetszik, magamnak csinaltam! Szoval eleg duci lany vagyok es bizony vannak uszogumik! Nem borzaszto de van! Nagyon szerettem volna koldokpiercinget mert borzasztoan tetszett! Rendeltem tut pc-t! (Az eddigieket is en csinaltam magamnak szoval ebbe megint ne menjunk bele! :D) meg kerdeztem egy hozza erto embert aki azt mondta akar kinek, igen nekem is lehet attol fuggetlenul h van jopar kilo felesleg! Viszont most hogy meg van, bent van, csip! Vagy en ne is tudom! Ha le ulok, faj ugyan ugy (mivel ugye gyurodnek azok a hurkak ;) ) viszont ha azt mondjak lehet, akkor egy ido utan ez is el mulik nem? :/ vagy igy soha nem fog be gyogyulni?

Keerem kimeljenek a bunko es nem a kerdesemre valaszolo valaszolok!!!



2016. júl. 13. 13:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a normalis valaszolok valaszat! Mar nem faj es ha ulok sem faj! Nem is piros! De ugy dontottem kiveszem! :) igen, nagyon tetszik es jo volt hogy nekem is volt ilyen de lehet hogy tenyleg mashogy mutatna egy lapos hason! :)

Es mig az enyem nem lesz ilyen, addig nem fog jol kinezni! Es ugy erzem a barat sem szivesen nezegetne egy hajas hason egy szep pc-t! Es ha valakie az o velemenyere igazan adok :) koszonom meg egyszer a valaszokat! :)

2016. júl. 13. 21:35
 22/23 A kérdező kommentje:
*baratom
2016. júl. 13. 21:36
 23/23 anonim ***** válasza:

Kedves #9! Képzeld, hogy 170 cm-re egészen két hónappal ezelőttig 49 kg voltam.

És rohadtul nem úgy néztem ki, mint egy okádék. És baromira örülnék, ha abbahagynák az emberek itt a vékony lányok alázását.

És tudod mit? Lehet, hogy az arcom miatt is, de akkor volt, hogy megkeresett modellügynökség. És a fiúk is vonzónak találtak.

És az olyan nyomorékok miatt, mint te, képzeld, undorodtam magamtól. Mert a lányok 70-80%a olyan volt, mint te. Folyamatosan találtak rajtam valamit, ami miatt lehetett bántani. Ha a tükörbe néztem, egy visszataszító anorexiást láttam.


Most se vagyok sokkal több, 51-52 kg vagyok, és semmi nem látszik. Viszont ráébresztett valaki, hogy értékes vagyok, és gyönyörű.


Nem egy okádék.


És most le lehet nagyképűzni, de nem vagyok az. Hanem van egy normális önképem. Mert tudom, hogy nem vagyok olyan húdegyönyörű, de olyan okádék se vagyok, amilyennek mások mondtak.



Mindenki gyönyörű, mindenki tökéletes valakinek. És ha magunkat nem is látjuk annak, az nem ad okot arra, hogy mást is bántsunk!

2016. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!