Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fiúknak számít, ha egy lány...

A fiúknak számít, ha egy lány sminkeli magát?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak jobban tetszik egy lány kisminkelve? Nem 2 kiló sminkkel, csak például szempillaspirál vagy rúzs? 15/l

2016. júl. 16. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Az lehet, de egy férfinak meg inkább egy sminkeletlen igazi nő tetszik, nem egy sminkelt tini.
2016. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
A smink nelkuli jobb ha sokaig egyutt vagytok ugyse leszel mindig sminkelve
2016. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
0%

Hat pl nekem jobban tetszik ha egy lanyon nincsen smink azt szeretem ha valaki termeszetes ön magát mutatja,de az tény hogy a szempilla spiral rohadt sexy tud lenni!!! Talán az bele fer meg

Meg a szemoldok rendben tartasa! :)

2016. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Smink nélkül szinte mindig jobb.


De 3..2...1.. és jön a lány/nő, aki kioktat, hogy a jó sminket észre sem veszik a férfiak, így mi ki hülyék nem is tudjuk, mikor sminkeli magát egy nő. Hadd higgyék ezt...

2016. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
4-es, legalább beismered.
2016. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5: a szövegértés nem az erősséged.
2016. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Te meg nem érted a viccet. Ha ezt is ilyen nehezen veszed észre, az alapozót sem látod meg.
2016. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem mindegyik pasim szerette, ha ki vagyok sminkelve, de azt is, ha nem. Normális pasi így is úgyis szépnek talál, és nem mond lelombozó hülyeségeket, miután egy órán át b-szkódtál a sminkeddel, hanem megdicséri, hogy jól néz ki.
2016. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%

a barátom szerint mindenhogy jó.

reggelente megjegyzi sokszor, hogy milyen szép vagyok közvetlen érbedés után is.

ha ki vagyok sminkelve, akkor megdicséri, hogy milyen szépen kisminkeltem magam. unalmas lehet soha nem sminkelni, mert az plázacicás, felesleges blabla...

2016. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindegy hogy van -e smink vagy sem, egyszerűen nem az a lényeg.
2016. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!