Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sminkeli magát rengeteg nő?

Miért sminkeli magát rengeteg nő?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim közül akiket láttam sminkkel és nélküle is, a második esetben legalább olyan szépek, de inkább szebbek voltak. :)


Az utcán ha megnézem a lányok arcait, sokkal jobban bejönnek a természetes szépségek.


Azt meg ne mondja senki, hogy azért, hogy SAJÁT MAGÁNAK tetsszen! Hiszen az utcán senki nem a tükörrel a kezében jár, így nem láthatja a saját arcát.



2015. szept. 11. 17:19
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
55%
Megint kiemeled a szavakat:DD
2015. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Hát pedig biztos lehetsz benne, hogy én nem a te kedvedért sminkelek :D Azért sminkelek, mert szeretek sminkelni. A sminkelés ugyanolyan, mint az öltözködés. Azért sminkelek, hogy ha elmegyek egy ablak előtt, és belenézek, akkor örüljek, hogy ejj, de f-szán nézek ki.
2015. szept. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

1: Honnan tudod, hogy ki vagyok? :D


2: Az öltözködés igazi célja, hogy ne fázz meg, és ne járkálj meztelenül.

2015. szept. 11. 17:22
 4/59 anonim ***** válasza:
79%

Ritkán és szolidan sminkelek. Olyankor azért, hogy a kisebb bőrhibákat elfedjem, a szebb vonásokat kiemeljem, vagy alkalmakkor a kicsit ünnepibb külsőért.

Akár hiszed, akár nem tényleg van benne egy olyan, hogy tetszik ilyenkor, amit a tükörben látok. A férjemnek is tetszik.

Az meg, hogy neked milyen nők jönnek be, nem érint, nem izgat, tehát nem befolyásol.

2015. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim válasza:
6%
mert a legtöbb nő iszonyatosan ronda kráteres arcú és valahogy muszály elrejteni
2015. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
47%
1 Mert mindig lebuksz a kiemeléseiddel. Tegnap is szóltam:D
2015. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 A kérdező kommentje:
3: Oké, csak példának hoztam, hogy nem igaz, hogy minden férfinak ez jön be.
2015. szept. 11. 17:27
 8/59 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Nők konkrétan ezer kérdésemben leírják, hogy a többségük azért sminkel, mert örömüket lelik benne. Te meg itt vagy és cáfolod, hogy igazat mondanak. Hidd el, fijam, nem azért költök ezreket rúzsra, hogy egy olyan pasit akarjak lenyűgözni, aki nem bírja megmondani, mi különbség két különböző árnyalatú lila között.
2015. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:
6: Tegnap fel se jöttem GYIK-re, tehát kérdést se, választ se írtam. :D
2015. szept. 11. 17:28
 10/59 anonim ***** válasza:
74%
A mindennapokban nem sminkelek, néha, ha éppen olyanom van esetleg, na meg alkalmakra. Jobban tetszem magamnak úgy, az az igazság, mert nem 3 réteg vakolatot kenek magamra, csak finoman kiemelem az amúgy is előnyös vonásaim- szemem, leginkább. És jól érzem magam így. Hiszed vagy sem, tényleg. És azért leszek szebb is valamennyivel, mert egyrészt valóban jól néz ki, másrészt meg mert annyira tetszem magamnak a tükörben, hogy másoknak is feltűnik ez a kis önbizalomnövekedésem. És az, hogy sokan visszajeleznek a külsőmmel kapcsolatban (többen, mint mikor nincs semmi), mondhatni, mint egy tükör funkcionál, jobban érzem magam a bőrömben, kellemesebb lesz a hangulatom is. Nincs célja a dolognak, nem akarok senkit sem elcsábítani, sem meghódítani, az a legkevésbé sem érdekel, hogy neked személy szerint nem tetszenék, tényleg a magam kedvéért csinálom, mert így jobban tetszek magamnak is és másoknak is.
2015. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!